2733
2734

دوستان من ی خواب عجیب دیدم خیلی عجیب حس میکنم ی پیام داخل خواب بوده کسی میتونه کمکم کنه و تعبیرشو بهم بگه.فقط لطفا حدسی نگید تعبیز واقعیشو میخام

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

اول ازین بگم ک من قرص سقط میفروشم.دیشبم ب خاطر مشکل همسرم خیلی صلوات فرستادم و ذکر گفتم.دیشب خواب دیدم ک خونه عمم شمال بود وهمه بودیم خونش کنار دریا بود.و همگیوچندروزی اونجا بودیم ولی شوهرم نبود.مامانم با بابام رفتن بیرون منم فکرکردم دخترم ک سه سالشه باخودشون بردن.یهویی دیدم ی دکل برق کنار دریا بود و بهش موج زدو اتیش گرفت.همه داشتن ازش فرار میکردن ولی دخترم داشت ب سمتش میدووید.رفتم دنبالش ک مانعش بشم یهویی از چندسانتی برق گرفتگی گذشت و افتاد تو دریا.خیلی تاریک بود من بزور میدیدمش و هرچی ب مردمی ک داخل اب بودن میگفتم دخترمو.بگیرید نمیگرفتن.دخترم از من فرار میکرد و منم اینقدر رفتم تا گرقتمش.بعد اومدم.پیش بقیه و کلی گریه کردم.تو.خوابمم قرص میفروختم و ب خدا گفتم تو.به بچم رحم کردی منم.بخاطر تمام.گناهانم توبه میکنم.حتی پیش خودم.تو.خواب فکر کردم.خدا ب بچه من رحم کرد و من با فروختن اون قرص باعث میشم ک جون بچه ها.از بین بره

2742