2733
2739
عنوان

بیاین میخوام یکم از عروس بی معرفت و بد ذاتمون بگم

| مشاهده متن کامل بحث + 2297 بازدید | 118 پست

عجب !!!!

ولی کاش رسم مسخره ی سیسمونی از بین بره.

والا دو نفر باهم عشق و کیف میکنن بچه دار میشن جورشو پدرمادر بدبخت باید بکشن. کسی که بچه بخواد از پس هزینه هاشم باید بربیاد. منکه از مامانم سیسمونی نمیگیرم. خانواده شوهرمم هر چی دلشون میخواد بخورن پشت سر.

خدایا خیلی خسته ام.کاش درکم کنی  

ندونم ولی چقدر دو تا عروس رو با هم مقایسه میکنی خب اینا از دوتا خانواده متفاوتن و با دو تا تربیت متفاوت 

نظام قدیمم که میخوام تغییر نظام بدم و جدید رو کنکور بدم اگه کسی هست با هم درس بخونیم پیام بده بهم .

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
عجب !!!! ولی کاش رسم مسخره ی سیسمونی از بین بره. والا دو نفر باهم عشق و کیف میکنن بچه دار ...

دقیقا 

نظام قدیمم که میخوام تغییر نظام بدم و جدید رو کنکور بدم اگه کسی هست با هم درس بخونیم پیام بده بهم .
دبگه ما بهمون بر خورد و ولی باز پامانم گفت ولش کن دعوا راه نندازید بزارین هر جور خوشن باشن  و ا ...

ببین این مدل ادما تهش منزوی میشن تو جمع خانواده .چون یه جور های انگار بکنه .از فامیل همسرش

کاش همین الان خدا میگفت هرچی تو بخوای .

عید شد ما ۵ به پسر اون دادیم اون هییییچی انگار نه انگار داییه حالا انگار سنش بالاس دیگه بچه دار نمیشه خواهر من بارداره وقتی فهمید داد و هوار که منم بچه میخوام و داداشتون مریصه ما هم شوکه شودیم که این چه طرز حرف زدنه  مامانم قاطی کرد و دقودلی این چند سالو بهش گفت

عجب !!!! ولی کاش رسم مسخره ی سیسمونی از بین بره. والا دو نفر باهم عشق و کیف میکنن بچه دار ...

من شوهرم ویترینو کمدو کشو خودش گرف 

چرا نگفتی غم داری؟                                                               من تا دلت بخواد  بغل"  داشتم.....
2740
عید شد ما ۵ به پسر اون دادیم اون هییییچی انگار نه انگار داییه حالا انگار سنش بالاس دیگه بچه دار نمیش ...

خوب کرد زنیکه پرو

چرا نگفتی غم داری؟                                                               من تا دلت بخواد  بغل"  داشتم.....
خب عزیزم نخون  برو ی تاپیک ک چیز اموزنده داشته باشه سایته دیگه هیچ قانونی هم نیس ک گفته باشه در ...

مشکل اینه وقتی راهنمایی بخای کسی جوابت نمیده ولی اگه همین موضوعی که شما مشتاقش هستی باشه پر بازدید میشه

لطفا لایک نکنید.