2737
2739
عنوان

بیاین میخوام یکم از عروس بی معرفت و بد ذاتمون بگم

| مشاهده متن کامل بحث + 2297 بازدید | 118 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من به شوهرم میگم اینقد کوتاه اومدیم شدیم کوتوله‌. همیشه که نباید یکی کوتاه بیاد. ولی ح ...

منم خانوادم چه کارایی که براش نکردن چه محبتا صاحب خونه بیرونمون کرد ۶ ماه با اثاثیه خونه ی بابام بودم خرجمونو داد کمکمون کرد خونه ساختیم خانواده خودش تو اون شش ماه یه زنگ نزدن ببینن مرده ایم یا زنده ولی دریغ از یه تشکر فقط نوکر مامانشه فرشا و لباساشونو بشوره و از شکم ما بزنه ببره براشون😐

منم خانوادم چه کارایی که براش نکردن چه محبتا صاحب خونه بیرونمون کرد ۶ ماه با اثاثیه خونه ی بابام بود ...

جون به جونشون کنی خانواده پرستن. ولی از زناشون انتظار دارن منکر خانواده اشون شن و کلا بیان تو اینا

خدایا خیلی خسته ام.کاش درکم کنی  
2731
منم خانوادم چه کارایی که براش نکردن چه محبتا صاحب خونه بیرونمون کرد ۶ ماه با اثاثیه خونه ی بابام بود ...

منم خانواده شوهرم اینجورن اما بیچاره مادرم نه از عروس شانس اورد نه داماد😭

گیر داده به داداشم که پول بده من میخوام عمل کنم و هزینش بالای ۵۰ میلیون میشه داداشمم میگه من ندارم م ...

خوبشون. کرده

نبایدم بده 

ینی چی هارشون کرده

دِل نَزد تو اَست  اَگَر چِه دوری زِ بَرَم...♥️💙
اوه اوه چه عمل سختیم هست  چندماه نقاحت داره حتما باید برید پرستاریشم بکنید

آره میدونم چون خواهرش که با یه مرد ۵۰ ساله از خونه فرار کرد و زن دوم یه مرده شد مادرشم که دیسک کمر داره پرستاریشم میوفته گردن من و خواهرم

2738
درسته که نمیده اما به هر حال مادرش مسلما دوس نداره با داداشه قط ارتباط بمونه که نمیشه به خاطر خوش ام ...

پسرش خیلی وقتہ ازدست رفتہ اگہ مادرشو دوست داشت باھاش اینجوری حرف نمیزد،بعدشم نمیشہ زوری باکسی رفت وامد کرد وقتی دلش نمیخواد،چہ پسریہ کہ تو تولد بچش حتی پدرو مادرشو دعوت نمیکنہ،ھمچی تقصیر عروس نیست ،ما الان میتونیم بہ شوھرمون بگیم کل محلو بریز اینجا جز پدرو مادرت؟؟

انشالله۱۴44/4/4 این جمع همه سالمندان😂😂😂😂
پسرش خیلی وقتہ ازدست رفتہ اگہ مادرشو دوست داشت باھاش اینجوری حرف نمیزد،بعدشم نمیشہ زوری باکسی رفت وا ...

آره والا ما هم میگیم من یه آش پختم ده تا کاسه به همسایه دادم شوهرم پدرم رو در اورد که چرا به مامانم نگفتی بیاد و چه داستانی درست شد

حالا مادر سسسساده من میگه بیا پول عملش رو بده شاید بهش ثابت بشه ما دشمنش نیستیمو خیرشو میخوایم

واه میخوام کوفت بخواد تا الان میگفتم جهاز و سیسمونی اومده تو خونه داداشت و خانوادت به داداشت لطف کردن نه اون اما دیگه روش زیاده برا کوبیدن و از نو ساختن اونم شما باس پول بدین .اومده کاسبی انگار 

نظام قدیمم که میخوام تغییر نظام بدم و جدید رو کنکور بدم اگه کسی هست با هم درس بخونیم پیام بده بهم .
آره والا ما هم میگیم من یه آش پختم ده تا کاسه به همسایه دادم شوهرم پدرم رو در اورد که چرا به مامانم ...

بیخیالشون شید،جاری منم باھیچکس ازخانوادہ شوھر رفت وامد نمیکرد ،شوھرش دید ھی ما باھم میریم بیرون، مسافرت دید فقط اینہ کہ تنھا موندہ،الان بعد از چند سال ھی زنگ میزنہ بریم فلان جا ھیچکی باھاش نمیرہ

انشالله۱۴44/4/4 این جمع همه سالمندان😂😂😂😂
واه میخوام کوفت بخواد تا الان میگفتم جهاز و سیسمونی اومده تو خونه داداشت و خانوادت به داداشت لطف کرد ...

دقیقا بعد میدونید جالبیش چیه تو مهمونی های خانوادگی مث تولد و اینا میچسبه به خانواده شوهر من و خواهرم و با اونااااا خیلی صمیمی میشه جوری که میگن چه عروس خوبی دارین خییلی بازیگر حرفه ایی هست

بیخیالشون شید،جاری منم باھیچکس ازخانوادہ شوھر رفت وامد نمیکرد ،شوھرش دید ھی ما باھم میریم بیرون، مسا ...

نه بابا با این مادر من دو هفته نیاد خودش زنگ میزنه احوال پرسی و عروس رو پرو تر میکنه