2733
2734

سلام، من کارشناس پرستاری ام، از خیلیا این سوالو میپرسم ، بیشترشون بهم گفتن که زبان، زبان، زبان( بهترییییین کتاب کتاب دکتر مهجرنیا ست مخصوصا فلش کارتش که زبانتو از صفر به ۸۰ اینا میرسونه و نظم خاصی میده به ذهنت درمورد زبان خوندن، بدون هییییچ سودی اینو گفتم)

بعدشم گفتن که هر روز که درس زبانو داری، یه درس هم انتخاب بکن، مثلا روان ، یه فصلشو بخون و تستشو بزن و همین طور برو جلو و بعضی وقتا هم یکی دو تست از فصلای قبل رو بزن جهت یادآوری، و همین روان رو که تموم کردی برو تست سال های گذشتشو بزن و یه کتاب دیگه بردار مثلا بهداشت جامعه و اینم تموم کن تستاشو بزن و همین طور تا آخر و بعدشم دو ماه مونده به کنکور مرور داشته باش و کتا جعبه سیاه که تستای ۲۰ سال اخیر هست رو بزن. فک کنم کتاب صفرتاصد هم خوب باشه واسه زبان.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام. من ارشدمو تموم کردم. برای کنکور که میخوندم این کتابا خیلی بچه ها استفاده می کردند، مخصوصا اوناییکه شاغلن اینها خلاصه ترینه کمتر از اینا بخونی کم خوندی!

زبان: نود پلاس زبان(لغت) + جعبه سیاه زبان(متن و تست)

داخلی جراحی: صفرتاصد داخلی جراحی

کودکان و بهداشت و روان و مادران: نمودارنامه سنا

برای تست هم جعبه سیاه پرستاری خوبه(البته این بصورت سال به ساله)، اگه میخوای تست ها فصل به فصل باشن که بعد خوندن هر فصل بری سراغ تستای اون فصل کتاب گنجینه سوالات پرستاری رو تهیه کن.

راستی مهاجرنیا رو دوستمون گفت برای کسی که وقت زیادی برای خوندن داره خوبه ولی برای کسی که نمیرسه حجم این کتاب یا لزگی بیشتر بهتون استرس میده. من هم مهاجرنیا و هم لزگی رو خریده بودم اصلا جرات نکردم بازشون کنم گذاشتمشون کنار

امیدوارم کمک کرده باشم

2728
سلام. من ارشدمو تموم کردم. برای کنکور که میخوندم این کتابا خیلی بچه ها استفاده می کردند، مخصوصا اونا ...

سلام عزیزم خوبی میشه بگی چه جوری زبانتو خوندی البته من رشته باکتری میخوام بخونم ولی زبانم ضعیفه 

سلام. من ارشدمو تموم کردم. برای کنکور که میخوندم این کتابا خیلی بچه ها استفاده می کردند، مخصوصا اونا ...

سلام .عزیزم میشه لطف کنی بگی برا زبانت چی خوندی ؟؟؟واینکه این کتاب هایی ک معرفی کردی برای کسی ک ۶سال از درس دور بوده مفیده یا نه؟؟