2733
2734

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

والا مادر شوهرا نمیدونن به چه ساز شما برقصن

یکی گفته مادر شوهر من سالی یبار حال منو نمیپرسه ببینه مردم یا زندم

یکی ام عین شما

منظورم شما نیستیا استارتر جان کلی عرض کردم

مادر شوهر بدبخت هرکاری بکنه یه حرفی از توش درمیاد

چرا یبار یکی تاپیک نمیزنه ازشون تعریف کنه

ینی انقد بدن؟

2731

منم همسایه بودیم تقریبا روال همینطوری بود ک گفتی تا تصمیم گرفتم حامله شم   و الان بیشتر نازکشم شدن وهوامو همه جوره دارن

صلوات لطفا برا ظهور و سلامتی امام زمان  دختر قشنگم مروارید قلبم..امید زندگیم خوشبختیتو ببینم الهییییی   

منم تو یکی از طبقات خونه پدر شوهر میشینم با تمام وجود درکت میکنم،خیلی سختم بود اینکه تا میخاسیم بریم بیرون درو باز میکردن میگفتن میرین بیرون؟

یا چیزی میخریدیم میومدیم خونه درو باز میکردن میگفتن رفته بودین خرید؟

مهمون میومد درو باز میکردن نگاه میکردن یا مهمونا میرفتن سوال میکردن شام نموندن؟چی پختی واسشون؟کی بودن؟

آرایش میکردم لباس باز میپوشیدم دم ب دقیقه مادرشوهر میومد پایین و پشیمون میشدم معذب بودم جلوش اونجور باشم.جونم برات بگه ک با گذر زمان بهتر شدن یا شایدم از روی واکنش‌هایی ک من نشون دادم فهمیدن یا هر دلیل دیگه ای ک بود بهتر شدن و دیگه نمیان خیلی و درو باز نمیکنن و ...

من خودمم شاغل شدم کمتر تو خونه هستم

اما اینم بگم ک از آرایش کردن و لباس باز پوشیدن زده شدم کلا  هم ب همه توصیه میکنم نرن خونه مادرشوهر واسه زندگی

منم مامان میشم ب زودی زود ب امید خدا⁦☺️⁩
2738