2737
2734
عنوان

اگزمای صورت نوزاد

| مشاهده متن کامل بحث + 38346 بازدید | 39 پست
ینی دست میزنی بصورتش نرمی نداره؟؟اگ اینجوره ک منم دخترم همینجوره دکتر قبلا بش داد زدم خوب شد اما قطش ...

یعنی خشک پوستشونم مال اگزماس؟؟؟حتی پشیونی دخترم زبره 

واسه سلامتی دخترم لطفا ی صلوات بفرستین
عزیزم فک کنم بخاطر حساسیت به پروتین گاوی باشه من پسرم با تخم مرغ که میخوردم اگزما میزد .ریفلاکس پنها ...

یعنی رفلاکس باعث زدن اگزما میشه؟؟

واسه سلامتی دخترم لطفا ی صلوات بفرستین

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

پسر منم توی همین سن صورتش جوشای ریز زیاد زد بردم یه دکتر پماد ساختنی حاوی هیدروکورتیزون داد براش ولی گفت زیاد استفاده نکن فوقش یه هفته. خود پماد هیدروکورتیزون درصدش زیاده عوارض داره. مدت طولانی استفاده نکن.بعدم برای خشکی بعدش کرم کالاندولا و زینک اکساید سیوند داد. خیلی خوب بود و پوستشو صافِ صاف کرد خداروشکر

هركجاهستم باشم،آسمان مال من است.پنجره،فكر،هوا،عشق،زمين مال من است.💚💚💚💚
2728
پسر منم توی همین سن صورتش جوشای ریز زیاد زد بردم یه دکتر پماد ساختنی حاوی هیدروکورتیزون داد براش ول ...

کالاندولا من برا تو پوشکش هم استفاده میکنم ینی خوبه بزنم ب صورتش؟زبریشو رفع میکنه؟

یعنی رفلاکس باعث زدن اگزما میشه؟؟

من که پسرم ریفلاکس داشت دکتر بهم گفت کلا لبنیات و تخم مرغ گوشت گاو و گوساله سویا مغزیجات ارده نخور .منم نخوردم چند ماه بعدش تو ماه رمضون یکم زولبیا بامیه خوردم توش تخم مرغ داشت پسرم رو شکمشو پاهاش اگزما زد دکتر کرم ساختنی داد خوب شد وقتی میزدم ولی وقتی دوباره میخوردم میزد دیدم با خوردن تخم مرغ اگزما میزنه دیگه نخوردم دیگم اگزما نزد

2738
دکتر به دختر منم داد ولی گفت خیلی کم فقط هم تا سه روز از اون به بعد کرم ثمین داد بدون اوره مخصوص اگز ...

عزیزم کرم ثمین بدون اوره؟! من گرفتم حاوی اوسرین و اوره.گفتم بدون اوره اگه شما میگی اونو بگیرم برای اگزمای دستم.

مشکلش اینه دیگه چون کورتن داره ی مدت بیماری سرکوب میکنه بد با شدت بیشتر دوباره ظاهر میشه دکترش گفت ...

اره درمان نداره.تا شیش ماه همینجورن و بعد کم کم خوب میشن..ببین شامپو ایروکس بگیر به سرش زدی به کفشو به صورتش بمال خوب میشه.ناخن هاشم کوتاه باشه

دوتا صلوات واسم بفرست که بدجور بهش نیاز دارم..اولی نیت سلامتی بچم..دومی نیت خونه دار شدنم..اگه فرسادی لایک کن منم برا تو بفرستم .برا همه مریضام نیت شفا و سلامتیشون صلوات بفرستوقتی احمقی و قصد دعوا داری و فک کردی همه مثه خودتن ریپلایم نکن....ادمی را ادمیت لازم است
عزیزم کرم ثمین بدون اوره؟! من گرفتم حاوی اوسرین و اوره.گفتم بدون اوره اگه شما میگی اونو بگیرم برای ا ...

چند مدل داره درصد اوره و اوسرین فرق داره اونی شما داری چند درصده؟اون مدلی که دکتر داده بود پشتش نوشته بود برای اگزما و پوسته های سرشتی و....من مدلای دیگه گرفتم ننوشته بود اینو 

2706