2733
2734
عنوان

درکشون نمیکنم 🤧🤧

278 بازدید | 28 پست

صدف بیوتی ی پیج زده که وسایل ارایشی که خودش یبار مصرف کرده رو اونجا به بقیه جایزه میده

اونایی که اون پیج رو فالو میکنن که وسایل ارایش استفاده شده جایزه بگیرن رو درک نمیکنم🤧🤧

انقدر وسایل ارایش مهمه؟؟؟؟😳😳چقدر خودشون رو خار میکنن بخاطر ی رژ و ....

گفتند که او عاشق گیسوی کمند است،،،موهای من از عصر همان روز بلند است 👧

اون وسایل واسه ایرانی ها قابل خریدن نیست از بس گرونه 

این مطلب اصلا تبلیغ چیزی یا کسی نیست تنها داستانی کوتاه از زندگی منه .من 31 سال عمرمه تقریبا روز خوش ندیدم یعنی دیدم اما همیشه از خودم متنفر بودم بقیه رو خوب می دیدم خودم رو داغون می دیدم همیشه همه از من بالاتر بودن همیشه افسردگی کامل داشتم هزاران هزار کتاب هم خوندم اما تاثیر نداشت روان پزشک رفتم اونم چند بار کمکی نکرد باهاشون صحبت می کردم می فهمیدم من خوبم تا اونا همشون مشکل دارن و وانمود می کنن ندارن . زندگی من شده بود روز و شب یه بار خیلی سنگین  از فشار و درد رو همراه خودم کشیدن تا با روش آلفا آشنا شدم اوایل خیلی خوب بود اما یه مدت زیاد که انجام دادم احساس کردم پرت شدم بیرون  .چون طولانی بود بقیه ش در لینک موجود در صحفه خصوصی منه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
اون وسایل واسه ایرانی ها قابل خریدن نیست از بس گرونه 

خب نخریم نمیمیریم که 

واجبه وسایل ارایش دست دوم استفاده کنیم؟؟؟

2738
هرررررچی بااااااشه شخصیت خودشون رو خراب کنن برا چی 😨

به خودت نگاه نکن یه کاری کردن نه فرهنگی مونده نه شخصیتی 

این مطلب اصلا تبلیغ چیزی یا کسی نیست تنها داستانی کوتاه از زندگی منه .من 31 سال عمرمه تقریبا روز خوش ندیدم یعنی دیدم اما همیشه از خودم متنفر بودم بقیه رو خوب می دیدم خودم رو داغون می دیدم همیشه همه از من بالاتر بودن همیشه افسردگی کامل داشتم هزاران هزار کتاب هم خوندم اما تاثیر نداشت روان پزشک رفتم اونم چند بار کمکی نکرد باهاشون صحبت می کردم می فهمیدم من خوبم تا اونا همشون مشکل دارن و وانمود می کنن ندارن . زندگی من شده بود روز و شب یه بار خیلی سنگین  از فشار و درد رو همراه خودم کشیدن تا با روش آلفا آشنا شدم اوایل خیلی خوب بود اما یه مدت زیاد که انجام دادم احساس کردم پرت شدم بیرون  .چون طولانی بود بقیه ش در لینک موجود در صحفه خصوصی منه 
هرررررچی بااااااشه شخصیت خودشون رو خراب کنن برا چی 😨

همونو میگم 

انقدر خودشون رو بی ارزش میدونن که از وسایل دست دو یکی دیگه استفاده کنن

کی هست؟

دلا معاش چنان کن که گر بلغزد پای/ فرشته ات به دو دست دعا نگه دارد💜                                         خوبی های وجدان خفه کن!👈  طرف بعضی از بدی‌ها را رها نمی‌کند، بعد برای اینکه وجدان خودش را آرام کند می‌رود چهار تا کار خوب انجام می‌دهد. وجدانش آرام می‌شود. آن کارهای خوب راه دستت است که داری انجام می دهی، مرد هستی گناه نکن... استاد پناهیان                      ان شاالله نسل امروز، سربازان امام زمان خواهند بود.
یواش یواش دارم به این نتیجه میرسم شاخای اینستا یه مشت دیوانه ی آپدیت شده ان

نه بقیه رو دیوانه میبینن

از دیوانگی بقیه پول در میارن 

2706