2737
2739

چنلن اعتماد به نفسم زیاد میشه که هیچ کدومتون به اندازه من خوشگل نیستین😎

راستی عکسایی که ذخیره میشه توش رو همه میبینن ینی😐

به زودی در این مکان تیکر بارداری نصب میشود 😁 به مدت نهههههههه ماه 😜 ورپریده میای این ماه تو شکمم یا خودم بیام با چک و لگد بیارمت 😫 

پاکش کردم خیلی جا میگیره تو گوشی

السلام علیک یا اباعبدالله و علی الارواح التی حلت بفنائک، علیک منی سلام الله ابدا ما بقیت و بقی اللیل و النهار و لا جعله الله آخر العهد منی لزیارتکمالسلام علی الحسین و علی علی بن الحسین و علی اولاد الحسین و علی اصحاب الحسینو رحمة الله و برکاته همتا هم نداری که وقت نبودنت به دلم وعده بدهم شاید مثلش را پیدا کنم! آقای بی همتای من بیا  اللهم عجل لولیک الفرج
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
پاکش کردم خیلی جا میگیره تو گوشی

سوالمو نمیدونی 

من سرگرمیم اون جاس خخخه

به زودی در این مکان تیکر بارداری نصب میشود 😁 به مدت نهههههههه ماه 😜 ورپریده میای این ماه تو شکمم یا خودم بیام با چک و لگد بیارمت 😫 
2738
من ندارمش 😣😣یادم باشه دان کنم بعدا

اره حتما دان کن انقدر خوشگل میشب😍

من میخاستم نصب کنم شوهرم نداشت مگه چی داره که اینقدر ترش کرد

وا هیچی 

یه سری برنامه داره که صورتت رو خوشگل میکنه 

خدایی برای دان کردن برنامه هم از شوهر اجازه میگیرید

سوالمو نمیدونی  من سرگرمیم اون جاس خخخه

از یکی پرسیدم میگفت نمیبینن نمیدونم والا

السلام علیک یا اباعبدالله و علی الارواح التی حلت بفنائک، علیک منی سلام الله ابدا ما بقیت و بقی اللیل و النهار و لا جعله الله آخر العهد منی لزیارتکمالسلام علی الحسین و علی علی بن الحسین و علی اولاد الحسین و علی اصحاب الحسینو رحمة الله و برکاته همتا هم نداری که وقت نبودنت به دلم وعده بدهم شاید مثلش را پیدا کنم! آقای بی همتای من بیا  اللهم عجل لولیک الفرج
2706