2733
2734
عنوان

🌹🌹💞نماز حاجت روز پنج شنبه 💞🌹🌹

2408 بازدید | 104 پست

در کتاب زمزم عرفان از مرحوم آیت الله #بهجت نقل شده است که ؛ نماز روز #پنجشنبه که ۴رکعت است، در رکعت اول حمد و یازده (۱۱)بار سوره توحید. 

و در رکعت دوم حمد و (۲۱) بار سوره توحید. 

💠✨در رکعت سوم حمد و (۳۱) بار سوره توحید و در رکعت چهارم حمد و (۴۱) بار سوره توحید. 

🌾هر دو رکعتی یک سلام دارد و نمازگزار پس از سلام رکعت چهارم، سوره توحید را (۵۱) بار و صلوات (۵۱) بار می خواند. بعد به سجده می رود و صد(۱۰۰)بار می گوید یا الله و دعا می کند. 

💠✨آن مرحوم از سید مرتضی #کشمیری (ره) نقل کردند که هر وقت این نماز را می خواند ، هدیه ای برای او می رسيد

سلام دوستای گلم من خودم با خوندن این‌نماز حاجت بزرگی گرفتم از خدا 😍😍گفتم امروز پنج شنبس بهتن بگم شمام بخونین انشاالله که حاجت روا بشین اگه تونستین من دعا کنین 😘😘😘😘😘

با نام و یادخدا شروع میکنم.گروه بنفش 💜💜💜 قد ۱۶۸ وزن اولیه ۹۴ وزن هدف ۷۰ 💪💪💪💪من میتونم به هدفم برسم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
من خوندم ولی نگرفتم  عزیزم التماس دعا برا منم دعا کن:)

اگه خوندم امروز چشم حتما دعاتون میکنم

با نام و یادخدا شروع میکنم.گروه بنفش 💜💜💜 قد ۱۶۸ وزن اولیه ۹۴ وزن هدف ۷۰ 💪💪💪💪من میتونم به هدفم برسم 
2738
چشم میخونم انشالله که همه با دست پر حاجت روا بشن 

😘😘فدای شما مهربون انشاالله

خیلی ممنونم 😄 دعا کن ب عشقم برسم

ای جان چشم انشاالله عاقب بخیر بشی عزیزم 😍😍😍😍😍

2706