2733
2739
عنوان

من نمی‌خوام چادر سرم کنم

1780 بازدید | 23 پست

من از بچگی چادر سرم میکردم ب خاطر خونواده‌م...الان بزرگ شدم دوست ندارم سرم کنم اذیت میشم..فامیلامون تقریبا همه چادرین ولی میدونم یسریاشون بخاطر حرف بقیه مجبورن سر کنن..من شهر فامیلام زندگی نمیکنم اصلنم اونجا بزرگ نشدم ولی خونواده‌م اصرار دارن چادر بذارم..چن وقته نمیذارم ولی بحث میشه..بیاین حرف زدن یادم بدین😅😅شاید بتونم قانعشون کنم ب تصمیمم احترام بذارن

دوست منم به اجبار چادر سرش میکرد. سنش که رفت بالاتر اول بیرون چادرشو برداشت میرسید خونه چادر میذاشت. کم کم توی مهمانیها هم چادرشو برداشت. کم کم با خانوادش هم میرفت بیرون چادرشو برداشت. دیگه عادی شد واسه همه   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

ببین من ندیدم تاحالاکسی از چادذگرفتن توزندگیش پشیمون شده باشه..چادرخیلی خوبه عزیزم..ازخیلی چیزاذرامان نگهت میداره ..

❤💞بر چهره ی دلربای مهدیصلوات💞❤                       اللهم صل علی محمد وآل محمد                                           وعجل فرجهم                                                      
2740
دوست منم به اجبار چادر سرش میکرد. سنش که رفت بالاتر اول بیرون چادرشو برداشت میرسید خونه چادر میذاشت. ...

منم دارم عادی سازی میکنم تا الان خوب پیش رفتم ولی بازم حریفشون نیستم😂

یاد مادر شوهر سابقم افتادم

مانتویی بود ولی جلو فامیلاش مجبور بود چادر بپوشه از ترس حرف و حدیث و رو بگیره!!!

برتری نسبت به دیگران افتخار نیست ، بلکه برتری نسبت به گذشته خود افتخار است
ببین من ندیدم تاحالاکسی از چادذگرفتن توزندگیش پشیمون شده باشه..چادرخیلی خوبه عزیزم..ازخیلی چیزاذراما ...

منم قبلا اینطوری فکر میکردم ولی حقیقت اینه که چادر خیلی جاها آدمو محدود میکنه...برعکس شما من اطرافم زیاد میبینم که پشیمونن و فقط بخاطر اجبار خونواده سرشون میکنن و هیچ اعتقادی بهش ندارن...

2706