2737
2734
عنوان

اونایی که hmgوhcg زدن بیان.

110 بازدید | 7 پست

بچه ها بعدموعدپریودکی بی بی چک بزنم که کاذب نشون نده ومطمعن باشه؟

خداجونم ازت ممنونم بابت فرشته هایی که تودلم گذاشتی.ازت میخوام حفظشون کنی واسم و۹ ماه بخیربگذره.هزااااااران بارشکرت بابت این نعمت.خودت مواظب دوقلوهام باش❤
۱۸ رو بعد از hcg جوابش دیگه صددرصده

مرسی عزیزم

خداجونم ازت ممنونم بابت فرشته هایی که تودلم گذاشتی.ازت میخوام حفظشون کنی واسم و۹ ماه بخیربگذره.هزااااااران بارشکرت بابت این نعمت.خودت مواظب دوقلوهام باش❤

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

۱۸ رو بعد از hcg جوابش دیگه صددرصده

مطمئنی عزیزم

من این ماه کلی خرج کردم بخدا با بیمه ۱ میلیون دارو خریدم الان حس پریودی دارم دل درد دارم دیگه میخوام خودمو بکشم دو روز دیگه موعدمه😭😭😭😭

😔میشه برای باردار شدنم صلوات بفرستید خیلی به دعاهاتون نیاز دارم😔
2731
مطمئنی عزیزم من این ماه کلی خرج کردم بخدا با بیمه ۱ میلیون دارو خریدم الان حس پریودی دارم دل درد دا ...

بله مطمئنم 

منم ماه قبل iui داشتم که منفی شد و داغون شدم .۱۸ روز بعد قطعیه...

از دیده برون مَشو ڪه نوری / وز سینه جدا مَشو ڪه جانی :))♥️✨🌱🌼 ❣خدا جونم عاشقتم ❣
بله مطمئنم  منم ماه قبل iui داشتم که منفی شد و داغون شدم .۱۸ روز بعد قطعیه...

منم همین الان پریود شدم بخدا دیگه خسته شدم انقدر زار زدم فک کنم کل ساختمونمون فهمیدن 😭😭😭😭😭

منم همین الان پریود شدم بخدا دیگه خسته شدم انقدر زار زدم فک کنم کل ساختمونمون فهمیدن 😭😭😭😭😭

عیب نداره خدا بزرگه..منم اینقدر این ماه گریه کردم که از حال رفتم .

شما چند وقته اقدامی و مشکلت چیه ؟؟

از دیده برون مَشو ڪه نوری / وز سینه جدا مَشو ڪه جانی :))♥️✨🌱🌼 ❣خدا جونم عاشقتم ❣
عیب نداره خدا بزرگه..منم اینقدر این ماه گریه کردم که از حال رفتم . شما چند وقته اقدامی و مشکلت چیه ...

نه ماه اقدام کردم

سالمیم ظاهرا همه آزمایش ها هم دادیم ولی دریغ از یه مشکل

2738