2733
2734
عنوان

آمپول متیل آرگونویل

761 بازدید | 5 پست

سلام. من کیست آندومتریوما دارم. دیروز روز سوم پریودم بود. همچی نرمال بود. یهو خونریزی شدید کردم. دقیقا مثل ادرار کردن. قطع نمیشد.‌رفتم بیمارستان این آمپول رو برام تجویز کرد که هیچ کدوم از داروخونه ها نداشتن. من شبش چندتا قرص آهن و مولتی ویتامین خوردم خوب شدم و کلا قطع شد

الان تو نت خوندم که این آمپول برای سقط ناقصه

من ده هفته پیش سونو دادم. باردار نبودم. فرداش نزدیکی  محافظت نشده داشتم. یعنی ممکنه تو این دو هفته هم باردار شده باشم هم سقط شده باشه. درد هم زیاد نداشتم.... ؟؟؟؟

جز عشق که اسباب سرافرازی بود هر چه دیدم و‌شنیدم همه اش بازی بود
رویاخانوم سلام...بچه هاگفتن شماهمسرتون ترک دادین میشه بدونم توی کددم تاپیک جریانشوگذاشتین

عزیزم تاپیکی در مورد این موضوع نزدم

هر شهری یه کلینیک تخصصی داره برای ترک . توجه کن گفتم کلینیک نه کمپ. باید کلینیک باشه چون پرسنلش متخصص ترک هستن. به کلینیک شهرتون مراجعه کنید و ازشون راهنمایی تخصصی بگیرید. کنار گذاشتن یهویی و‌ بدون برنامه کار درستی نیست. هر سوالی هم داشتید خصوصی بپرسید . در حد تجربیاتم در خدمتم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

رویاخانوم سلام...بچه هاگفتن شماهمسرتون ترک دادین میشه بدونم توی کددم تاپیک جریانشوگذاشتین

اینم بدونید که کلینیک ها ی ترک دولتی هستن و یه هزینه بسیار کم بابت ویزیت و دارو میگیرن که در حد توان همه هست. و اگه در بدترین شرایط کسی هزینه ترک رو‌ نداره. میتونه بره بهزیستی اعلام کنه. اونا هزینه کلینیک و دارو و حتی اگه نیاز به بستری داشته باشه هزینه رو میدن و حتی وام بدون بهره برای بعد پاکی بهشون میدن که اشتغال زایی کنن. این حرکت دولت پسندیده هست اما اطلاع رسانی ضعیفه هیچکی خبر دار نمیشه

2731

نه احتمالش خیلی کمه که باردار بوده باشید حداقل تو همون تاریخ پریودی که سقط نمی شه به همین زودی.اگه جنین بوده و لانه گزینی کرده  پریودی اتفاق نمی افتاد. جنین دو هفته سقطش نامحسوسه. به نظر یه خونریزی شدید پریودی بوده. ایشالا که زود خوب بشی. 

نه احتمالش خیلی کمه که باردار بوده باشید حداقل تو همون تاریخ پریودی که سقط نمی شه به همین زودی.اگه ج ...

ممنون عزیزم