2733
2739
عنوان

لایه بردار MQ

33946 بازدید | 15 پست

سلام دوستان، سه تا از محصولات ام کیو رو خریدم یه فوم شستشوضدجوش ابی رنگه،ضدافتاب بایو تاچ همچین چیزی،لایه بردار بیست درصدشو،هرسه ام کیو، مشاورپوست که فروشنده بود گفت اینا برای من خوبه،صورتم جوشی هست و جای جوش چه به صورت چاله چه لکه قرمز و قهوه ای داره،خیلی اعتماد به نفسم پایینه به خاطر صورتم.میخاستم بدونم کسی اینارو استفاده کرده؟یا مثلشو،تاثیر داره برای جای جوشام؟چه مدت طول میکشه لکه هارو ببره؟لطفا راهنمایی کنید.مرسی ازهمتون

منم امروز صبح ضدافتابشو خریدم خیلی تعریفشو کردن ولی نمیدونم خوبه یا نه

دفعه آینده که کلبه شما در حال سوختن است به یاد آورید که آن شاید علامتی باشد برای فراخواندن رحمت خداوند

بایو تاچ من استفاده میکردم عالی بود  دیگه گیرم نیومد 

من ، معـــــــــلم هستم زندگی پشت نگاهم جاریست سرزمین کلمات تحت فرمان منست قصر پنهان منست قاصدک های لبانم هرروز سبزه ی نام خدا را به جهان می بخشد من معلم هستم هر شب از آینه ها می پرسم به کدامین شیوه ؟ وسعت یاد خدا را بکشانم به کلاس ؟ بچه ها را ببرم تا لب دریاچه ی عشق ؟ غرق دریای تفکر بکنم ؟ من معلم هستم درد فهمیدن و فهماندن و مفهوم شدن همگی مال من است من معــــــــــــــلم هستم💐💐💐

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
عزیزم اگه استفاده کردی وتاثیر گذاشت بیا دوباره تاپیک بزن منم تگ کن لطفن❤

ضدافتابش خیلی خوبه با اینکه چنددفعس میزنم خیلی سبکه و زود جذب میشه و اینکه ضد لک هم هست و لک نمیاره واقعا حس میکنم به پوستم هوا میرسه. فقط لایه بردار و اون فوم شستتشو رو نمیدونم در بلند مدت ضرر داشته باشن یانه و اینکه جای جوشامو میبرن یا نه /:

بایو تاچ من استفاده میکردم عالی بود  دیگه گیرم نیومد

ضدآفتابه اره خیلییی راضی ام سبک و لطیفه و جوش و لک اصلا نیاورد. چون من تا یه کرم پوستمو نسازه فورا جوش میزنم.اما نمیدونم لایه بردارش برای جای جوش مناسب هست یانه

2738

ضدافتابش حرف نداره خداییش البته اگه بایوتاچه.چون یه مدل دیگه داره من اونو استفاده نکردم.من کلا پوستم خیلی زود واکنش نشون میده اگه کرمه خوب نباشه اما این  چون لابردار استفاده میکنم کل روز رو پوستمه خیلییییی راضی ام

سلام عزیزم من با ضد افتابش یه عالمه جوش زدم توهم زدی؟بایوتاچشو خریده بودم قطش کردم جوشام کمتر شد 

عزیزم اگه استفاده کردی وتاثیر گذاشت بیا دوباره تاپیک بزن منم تگ کن لطفن❤

سلام عزیزم دیگه تاپیک نزدم ضدافتابش بعد یه مدت یه عالمه جوش واسم اورد لایه بردار ژل سشتشوی ضدجوششم اصلا تاثیر انچنانی نداشتن و تاثیری توو رفع جوشام نداشتن 

سلام عزیزم من با ضد افتابش یه عالمه جوش زدم توهم زدی؟بایوتاچشو خریده بودم قطش کردم جوشام کمتر شد&nbs ...

من اولش که زدم احساس کردم جوشای رو پیشونیم زیاد شد ولی از رو نرفتم ادامه دادم فعلا جوشام کم شده فکر کنم جوشام مال چیز دیگه بود

دفعه آینده که کلبه شما در حال سوختن است به یاد آورید که آن شاید علامتی باشد برای فراخواندن رحمت خداوند
شما در کل راضی هستی از ضدافتاب ام کیو؟

بله من خیلی راضیم چون پوستم حساسه هر کرمی نمیتونم بزنم ولی این خو ب بوده

2706