2733
2734
عنوان

دیجی کالا

80 بازدید | 10 پست

سلام بچه ها بهم نخندین ولی من تا حالا از دیجی کالا خرید نکردم بلد نیسم کجاش باید برم رو تختی میخوام 

با پشتکار حتما میتونم به هدفم برسم  قد۱۷۲     وزن اولیه۷۳😣وزن فعلی ۷۱.۵۰۰🙄وزن هدف ۶۳💙

همین روتختی رو جستجو کنید تو دیجی کالا

السلام علیک یا اباعبدالله و علی الارواح التی حلت بفنائک، علیک منی سلام الله ابدا ما بقیت و بقی اللیل و النهار و لا جعله الله آخر العهد منی لزیارتکمالسلام علی الحسین و علی علی بن الحسین و علی اولاد الحسین و علی اصحاب الحسینو رحمة الله و برکاته همتا هم نداری که وقت نبودنت به دلم وعده بدهم شاید مثلش را پیدا کنم! آقای بی همتای من بیا  اللهم عجل لولیک الفرج

چیزی که میخوای رو انتخاب میکنی

یه جا داره افزودن به سبد خرید 

میره تو سبد خریدت

بعدش بالا دست چپ‌عکس یه سبد خرید هست

روش کلیک میکنی،ازت شماره موبایلت و آدرس خونه و کو پستی میخواد(البته یه بار میخواد،واسه ثبت نام)

بعد پولو میدی

زمانی که میخوای محصول بیاد در خونت رو انتخاب میکنی

اس ام اس میاد برات از طرف دیجی

والسلام

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

افزودن به سبد خریدو بزن اون ابیه پایین اسکرینو ببین 

البته قبلش ثبتنام کرده باشی و ادرس داده باشی 

برا پرداختم میتونی گزینه پرداخت در محل بزنی 

میسپارم کشور دل را به دستانت ولی              خواهشا مانند مسئولان ایرانی نباش
2728
همین روتختی رو جستجو کنید تو دیجی کالا

اینجا میزنم هر چی رو سرچ میزنم نمیاد  ولی

با پشتکار حتما میتونم به هدفم برسم  قد۱۷۲     وزن اولیه۷۳😣وزن فعلی ۷۱.۵۰۰🙄وزن هدف ۶۳💙
افزودن به سبد خریدو بزن اون ابیه پایین اسکرینو ببین  البته قبلش ثبتنام کرده باشی و ادرس داده ب ...

عزیزم اول میخوام مدلاشو ببینم هرچی تو سرچش مینویسم رو تختی برام نمیاره 

2740
میگم بعد هرچی سفارش بدیم دقیق همونه که توی عکسه؟ 

کیفیت عکساش که خیلی بهتره ولی وسیله ها بعضا نسبت به قیمت عاااالیه

میسپارم کشور دل را به دستانت ولی              خواهشا مانند مسئولان ایرانی نباش
با فاصله بنویس بین رو و تختی فاصله بذار😂

عزیزم زدم نمیشه حتی صفحه ثبت نامش سفید میاد برام 

بیخیال مرسی😘

اینجا میزنم هر چی رو سرچ میزنم نمیاد  ولی

از هم جدا بنویس بهم نچسبون رو تختی

السلام علیک یا اباعبدالله و علی الارواح التی حلت بفنائک، علیک منی سلام الله ابدا ما بقیت و بقی اللیل و النهار و لا جعله الله آخر العهد منی لزیارتکمالسلام علی الحسین و علی علی بن الحسین و علی اولاد الحسین و علی اصحاب الحسینو رحمة الله و برکاته همتا هم نداری که وقت نبودنت به دلم وعده بدهم شاید مثلش را پیدا کنم! آقای بی همتای من بیا  اللهم عجل لولیک الفرج