2737
2734
عنوان

علی و آلاء به‌هم میان ؟؟

255 بازدید | 34 پست

اونایی ک ب نظرشون قشنگه نظر بدن 😊 

اونایی ک نظرمنفی دارن چیزی نگن باتچکر 🙄

برای دوقلو هام میخوام 

خدای بزززرگ بهتر از از این وضعیت نمیشد !!! چنان غرق درنعمتم کردی ک فقط ناچارم ازت عمر بیشتر بخوام تا روزای بیشتری شکر گزارت باشم   

آلاء ب‌معنی نعمات مادی و معنوی هستش و انتختبش برای فرزند خیلی معنی قشنگی میده .

خدای بزززرگ بهتر از از این وضعیت نمیشد !!! چنان غرق درنعمتم کردی ک فقط ناچارم ازت عمر بیشتر بخوام تا روزای بیشتری شکر گزارت باشم   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

هردوش اسمای قشنگیه و همیشه شیکه . ولی آلاء با توجه به همزه ای که داره یه روز بخواد یه  فرمی پر کنه یا به انگلیسی بنویسه سخت می شه ولی اسم با معنی  قرآنی و شیکیه. الهی عاقبت به خیری هردو رو ببینی . چقدر من عاشق دوقلوام   

2738
اسی بنظرم بزار  ایلیا و آلاء

علی رو عوض نمیکنم .‌رو انتخاب دختر دارم میگردم 

عطرین رو انتخاب کرده بودم ک انگار تو عموم جا نیفتاده خیلی . دیگ دست گذاشتم روآلاء

حالا جغد دانایی و تحمل نظرات‌منفی رو نداری🙄

مرسی از این ک در نظر سنجی شرکت کردی ! 🙄

بتظرم علای و علی قشنگه آلا ندوس عِلای

اون اِل آی هستش و ترکیه .ب معنی ماه طایفه

اسم دختر و پسر دوستمن😊

جدی ؟؟ نظرات بقیه چیه رو اسماشون ؟ دوس دارن ؟ 

2706