2733
2734
عنوان

یه خواستگار توپ دارم ولی....

1752 بازدید | 32 پست

سلام خانوما یه خواستگار دارم از هر لحاظ همه چی تمومه هفته ی بعد مامانش با مامانم قراره خواستگاری گذاشتن ولی قراره قبل از خواستگاری امروز باهم بریم بیرون یعنی 2 تامون بریم البته از قبل اشنایی داریم ولی نمیدونم دیگه اقا گفته میخواد یه بار دیگه قبل خواستگاری ببینه منو ببینید من از اونجا که هنوز درسم تموم نشده و 21 سالمه نمیخوامم زودتر از 25 سال عروسی کنم یعنی احساس میکنم امادگی ندارم میخوام همین امروز بهش بگم که  اگه تصمیممون جدی شد 4 سال اینا نامزد بمونیم حالا عقدی صیغه ای چیزی عروسی رو بزاریم بعد 4 سال تا هم من درسم تموم شه هم امادگیم کامل تر بشه به نظرتون  این موضوع رو همین امروز بگم قبول میکنه ؟؟ یا بزارم روز خواستگاری بگم اخه واقعا نمیخوام از دست بدمش چون واقعا فوق العادس از دوس دختر دوس پسر بازی هم خسته شدم میترسم بگم ولی قبول نکنه البته یه سری مسایل هس اونارم نمیدوم الان بگم خواستگاری بگم مثل اینکه من خیلی بی حجابم شاید از نظر بعضی ها اصن حجاب ندارم و اصلن نمیخوام تغییر کنم یعنی چه قبل ازدواج چه بعد ازدواج هرکی به حجابم چیزی بگه اعصابم خورد میشه میخوام اینم بگم به نظرتون بگم یا هنوز نه ؟؟؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

عزیزم حالا که قراره بری بیرون مثل همیشه لباس بپوش خودش خو دیگه میبینه اگه بخواد با همین حجاب میپسنده. بعدشم حالا خودت میگی چهارسال نامزد باشین یه سال که بگذره خودت خسته میشی به نظذم اینجورم نگو تو عروسی هم که کنی میتونی درستو بخونی مشکلی نداره که

2738

اگرـمیبینی کلا زندگیـمشترک  وست سختت کلا دور ازدوتجو خط بکش فعلا چون این خودخواهیه نخوی از دستش بدی ازون طرفم چهار سال طرف معطل شما بمونه .کلا همه شرایطت  و هم بهش بگو از ظاهر تا اعتقاداتت چون همه اینا بعدا دردسر ساز میشه

هیچکس قبول نمیکنه ۴ سال عقد بعدشم عزیزم شما انقدر تند با طرف حرف نزن یهو میبینی فرار میکنه

درست هم کنارش میتونی بخونی مشکلی نداره که فقط از قبل بگو که من دوستدارم همراه با ازدواجم درسمم بخونم 

😔میشه برای باردار شدنم صلوات بفرستید خیلی به دعاهاتون نیاز دارم😔

من در مورد حجابم، بابام جلسه خواستگاری بهشون گفت. گفت دخترم همینجوریه و تا آخر هم این شکلیه ما به عقاید شما احترام می گذاریم و اگه این متقابل باشه مشکلی پیش نمیاد، پیش هم نیومده

🕊 پر میشه این خونه از رقص و گل و شادی 🕊
2706