2752
2734
عنوان

مادرشوهرم میگ وظیفته ب جاریت تو کاراش کمک کنی

| مشاهده متن کامل بحث + 707 بازدید | 73 پست
مثل من تک دختر مادرشم ب خورد و خوراکش میرسه..اینا میگن برو ب کارای نظافتیش کمک کن

سعی نکن عصبانیتت یا حرصتو نشون بدی بگو اگ وقت کردم میرم اره خیلی احتیاج داره ولی خودتو بزن ب اون راه نرو یا اگ رفتی فقد جلو چشم کارای سبک انجام بده چن بار ک رسمی برخورد کردی حساب کار میاد دسش

شایدزندگی اون جشنی نباشه ک ارزوشو میکردی اما حالا ک دعوت شدی برقص💃 برقصان دنیاروب سازخودت🎻🌼🌿
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
تو یه ساختمونیم تازه قرار بود جدا شیم ک پدرشوهرم سکته مغزی کرد عمرا جدا بشم بدبختی و شانس منه

عزیزم ول کن رو نده منم دختردایی شوهرم خونش نزدیک ماس شوهرش رفته کیش کار کنه مادرشوهر مدام میگفت به فاطی سر نزدی؟غریبه اونجا تنهاس و ازین حرفا .منم چون دخالت حسابش کردم هیچی نگفتم یه بارم ب فاطی زنگ نزدم و نمیزنم ب من چه .خودش کس و کار داره والا خواستم بگم تو عمه اونی اینقد ب فکرشی برو پیشش.یه بار انجام بدی تا اخر عمر باید سر خم کنی ول کن تورو خدا .از هرچی مادرشوهر فضول و حسود متنفرم

خالم‌ و عروسش‌ با هم زندگی میکنن‌  عروسش‌ طبقه‌ ی بالاست‌ خودش پایین‌ میگه دستم درد میکرد‌ گف ...

من احمق خر هم بچه های دخترشو نگه داشتم هم مراقبت از خودش کردم هم خونشو تمیز کردم هم غذاشو گذاشتم تو یه روز خودشم عمل کرده بود اخرش دختر کوچیکه ۱۷سالشه اومد ته کاسه از غذایی ک گذاشتم سوپ کشید برام گذاشت جلوم

تو یه ساختمونیم

انشاالله ک مستقل بشی همون دیگ هفته ای دوبار بیشتر نرو اگ بچه داری ب بهونه اون دائم دروقفل کن ک بی اجازه وارد نشه دراتاقا قفل کن ک نره تو سرک بکشه وقتی رفتی رسمی باش

شایدزندگی اون جشنی نباشه ک ارزوشو میکردی اما حالا ک دعوت شدی برقص💃 برقصان دنیاروب سازخودت🎻🌼🌿
هفته ای یه بار باشوهرت شب نشینی برید قشنگ ترین لباستو بپوش زیاد محلش نزار سعی کن جلو شوهرت خانوادش ک ...

ای چقد حال میده تیپ میزنی میری خونه مادرشوهر من زیاد تیپ نمیزنم چون وقتی تیپ میکنم و ارایش مادرشوهرم میخواد بترکه ک کجا بودین؟مدام میپرسه منم جواب نمیدم حال میده .حرص خوردنشو میبینم .چون وقتی تیکه میندازه نمیتونم جواب بدم اینجوری دلم خنک میشه

عزیزم ول کن رو نده منم دختردایی شوهرم خونش نزدیک ماس شوهرش رفته کیش کار کنه مادرشوهر مدام میگفت به ف ...

خدا بهشون درک و شعور بده فقط ..مادرشوهر من دختراش میشینن از من کوچیکتر و هم سن منن ..من کار کنم..داریم از خیابون رد میشیم به من میگ تو برو سمت ماشین دخترم بزار وسط

انشاالله ک مستقل بشی همون دیگ هفته ای دوبار بیشتر نرو اگ بچه داری ب بهونه اون دائم دروقفل کن ک بی اج ...

دخترم یه روز نره خونشون میگن چرا اجازه نمیدی بچه بیاد ب ما سر بزنه

اون موقع باید حرف بزنم لال میشم من احمق

استباه نکن با احترام باخنده و شوخی حرفتو بزن مثلا من جاریم. گفت بیا فرشای خونه ی مادرشوهرو بشوریم خن یدم گفتم من برای خودمو میدم قالیشویی که کمرم درد نگیره بیام اینجا بشورم من اگه بتونم برای خونه ی خودمو میشورم دیگه کسی بهم نگفت بیا فرش بشور خود اون جاریمم نرفت بشوره 

خداجون عاشقتم