2733
2734
عنوان

مادرشوهرم میگ وظیفته ب جاریت تو کاراش کمک کنی

| مشاهده متن کامل بحث + 707 بازدید | 73 پست
این اخلاقت خیلی خوبه خیلی منم شوهرم پشتمه

از هیچی نمیترسم ته تهش طلاقه همه باید قانونهایه زندگیمو بدونن حریم خصوصی دارم هر کی نمیخواد قبول کنه به درککک!!اگر شرایطشو نداشته باشم مادرشوهره خودشم بکشه درو باز نمیکنم براش

پسرم ❤❤😍😍😘😘

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

از هیچی نمیترسم ته تهش طلاقه همه باید قانونهایه زندگیمو بدونن حریم خصوصی دارم هر کی نمیخواد قبول کنه ...

بدبختی من پدرشوهرمم سکته کرده از این به بعد میشیم نوکر شون باید تموم کارا و هزینه هاشونو با حقوق کار گری بدیم

2731
بدبختی من پدرشوهرمم سکته کرده از این به بعد میشیم نوکر شون باید تموم کارا و هزینه هاشونو با حقوق کار ...

ببخشید اقلا باسنت نمیسوزه !!همشون فقط تیغ میزنن آدمو !!ما واحده خودمونه و تیغمون میزنن!!

پسرم ❤❤😍😍😘😘
ببخشید اقلا باسنت نمیسوزه !!همشون فقط تیغ میزنن آدمو !!ما واحده خودمونه و تیغمون میزنن!!

چاره نیست میترسم دعوا راه بندازم پدرش باز سکته کنه بگن از منه سکوت کنم خودم مریض میشم گیر کردم این وسط

چاره نیست میترسم دعوا راه بندازم پدرش باز سکته کنه بگن از منه سکوت کنم خودم مریض میشم گیر کردم این و ...

اگر خدای نکرده اون پدرشوهره طوریش بشه زنه میاد وسطتون میخوابه😐😐ولش کن اگر میخواستین برین از اونجا خوب برین اون‌پسرش هست خونتونم میدن کرایه

پسرم ❤❤😍😍😘😘
اگر خدای نکرده اون پدرشوهره طوریش بشه زنه میاد وسطتون میخوابه😐😐ولش کن اگر میخواستین برین از اونجا ...

نمیره میگ کی ب بابام رسیدگی کنه فقط باید دعا کنم خوب بشه وگر ن یه عمر پاسوز این جماعت میشم 

نمیره میگ کی ب بابام رسیدگی کنه فقط باید دعا کنم خوب بشه وگر ن یه عمر پاسوز این جماعت میشم 

تا بوده همین بوده اگر ازاول بری تو یه ساختمون دیگه درنمیای از اونجا😐😐من الان له کمکه همه ائمه دارم درمیام

پسرم ❤❤😍😍😘😘
تا بوده همین بوده اگر ازاول بری تو یه ساختمون دیگه درنمیای از اونجا😐😐من الان له کمکه همه ائمه دارم ...

داری از بند ازاد میشی منم یه روز دربیام از این خونه ب امید خدا

اونموقع سریع میان ب شوهرم میگن نمیزاره بچه خونه ما بمونه..بعد پیش همه جار میزنن بچشو ما بزرگ کردیم م ...

چقد میترسی ازشون اونوقت اگ همسرت عاقل باشه  منطقی رفتارمیکنه

شایدزندگی اون جشنی نباشه ک ارزوشو میکردی اما حالا ک دعوت شدی برقص💃 برقصان دنیاروب سازخودت🎻🌼🌿