2737
2734

سلام ما قراره بعد محرم و صفر عقد کنیم الان فقط عشق بازی داریم نامزدم خودش حواسش هست حتی تنهاییم کاری نمیکنه

ولی میگه بعد عقد دیگه زن خودمی همه چی تموم میشه ولی من دوس دارم مثه خیلیا اون بمونه واسه بعد عروسی 

یکی بهم گف اون مال قدیم بود الان دیگه اون جوری نیست چیکار باید کنم؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

بنظرم بمونه برای عروسیتون بهتره دوره ی عقدم مثل نامزدی دوره ی شناخته دواز جون خیلیا تو این دوران جدا میشن اگه رابطه داشته باشه دختر خیلی وقتا مجبوره تحمل کنه 

خدایا هزارمرتبه شکر❤خدایا من روتو خیلی حساب باز کردم🧚‍ باز دم غریبه ها گرم، مارو رنگ کردن ولی نفروختن💔

من تو عقد بود و پششیمونم. بذار برا عروسی.

البته اگه عقدت قرارنیس طولانی باشع و یا ممکنه شوهرت از دستت بره عیب نداره بذار کارشو بکنه

نینی قشنگم مامان و بابا خیلی منتظرتن. برو و به خدا بگو خیلی زود تورو بیاره پیش ما. ما خیلی وقته در حسرت گرفتن دستای کوچیکتیم.  به خدا بگو مامانم داره از دوری فرشته کوچولوش دق میکنه. برو به خدا بگو مامانم خیلی تنهاس اجازه بده برم پیشش. ما چشم به راهتیم عزیزدلم. دختر یا پسر بودنت فرق نمیکنه. تو فقط بیا و حال دل ما رو خوب کن‌. میشه برای باردارشدنم صلوات بفرستی؟ دلم خیلی محتاج دعای همتونه    
2706