2733
2734
عنوان

بچه ها راهنمایی پلیییز

80 بازدید | 12 پست

من درد دلامو پیش خواهرزاده شوهرم میگفتم. اونم رفته به خونوادش گفته خواهرشوهرام ازم ناراحت بودن. منم رفتم پیششون مشکلمو حل کردم. حالا با خواهرزادهه چیکارکنم که بفهمه اشتباه کرده. خودش که به روی خودش نمیاره

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
بزن تو سرش که دیگه خبر کشی نکنه از طرفیم ازش تشکر کن که باعث حل اختلافات شده 😂میگن عدو سبب خیر شود ...

بهش بگم مرسی کاری کردی که مشکلاتم حل شه و مرسی که خودتو زود نشون دادی ثابت کردی نمیتونم اعتماد کنم بهت؟ 

2738
كار درستي ميكني همين براش كافيه ! ولي كلا با هيچكس از خونواده شوهرت درد و دل نكن سو استفاده ميكنن

خودشم آخه خییییلی چیزاشو بمن میگفت. از دوست پسراش بگیر تاااا مشکلاتش باخونوادش

به نظر من اشتباهه ! بيشتر شنونده باشي بهتره

ولی ازیه لحاظ بدم نشد. رفتم دلخوریامو به خواهرشوهرم گفتم... گفتم مثل بعضیا نمیگم نگفتم. گفتم چون ازت دلخور بودم. چون نمیگفتم میترکیدم. بعد سه بار که یه حرفی و زدی گفتم. ازت این انتظارو داشتم... اونم زد زیر گریه گفت مگه من چیکارت کردم... گفتم عزیزم قرارنیس گریه کنی. خودت منوبهترمیشناسی. دلخوریم خمه جاهست. حالا یه چیزی تو گفتی یه چیزی من... اومدم بگم بلخشید... یه روسریم براش بردم برای رفع دلخوری... ولی اون معذرت خاهی نکرد. امامن وظیفه مو انجام دادم. هم دلخوریمو گفتم. هم معذرت خاهی. گفتم ازاین ببعدم ازت ناراحت شم همونجامیگم بهت. توهم بگو