2737
2734
عنوان

دانشگاه

| مشاهده متن کامل بحث + 297 بازدید | 39 پست
سلامت باشی عزیزم تو هم موفق باشی🙏🙏😍😍 منم ترم اولیم اتفاقا تو تهران غریبم...

شاید اونجا دوست شدیم 😍😍😍😍😍منم تهران تاحالا زندگی نکردم .از کدوم استانین

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شاید اونجا دوست شدیم 😍😍😍😍😍منم تهران تاحالا زندگی نکردم .از کدوم استانین

ایشالا اتفاقا از بچه ها میشنیدم اینجا همه از دانشگاها مختلف باهم دوستن و میگردن.من از اصفهانم

2731
2740
راستی هزینه ها اونجا بالاس سعی کن چیزای لازمو بخری از شهرخودتون و ببری به منم بقیه همین توصیه رو کرد ...

اگ اونجا حس کردی میخوای چینی یاد بگیری من هرچی یاد گرفتم ب توم نشون میدم 😄

مثلا چی و چی؟؟؟ مرسی که میگی 🌹

مثلا ما حالا دانشگاهمون فرق میکنه من الزهرا ادبیات انگلیسی قبول شدم بعد اونجا میگفتن باید قفل صد و یک بخری برا کمدت چون قفل ندارن دیگه مثلا برنج و روغن و مواد غذایی واسه روزا تعطیل که غذا ندارین دو دست بشقاب و لیوان و قاشق چنگال مواد شوینده مثلا تاید 

کاش منم این رشته رو میزدم ☹️رتبه زبانمم1700بود

وزن اولیه 71وزنم الانم ۵۴ قد 169 😍😍😍 جذابیت ده هزار برابر شده اعتماد ب نفسو نگم براتون همم از اندامم تعریف میکنن بزنین دست قشنگه رووو💃💃💃
چیا رو زدی شما؟

من فرهنگیان قبول شدم کلا زبان انتخاب رشته نکردم وگرنه بااین رتبه حتما زبان چینیو میاوردم عاشق دانشگاه تهران هم هستم

وزن اولیه 71وزنم الانم ۵۴ قد 169 😍😍😍 جذابیت ده هزار برابر شده اعتماد ب نفسو نگم براتون همم از اندامم تعریف میکنن بزنین دست قشنگه رووو💃💃💃
2706