2733
2739
عنوان

دانشگاه

| مشاهده متن کامل بحث + 297 بازدید | 39 پست
من فرهنگیان قبول شدم کلا زبان انتخاب رشته نکردم وگرنه بااین رتبه حتما زبان چینیو میاوردم عاشق دانشگا ...

ای کاش یه مشورت کرده بودی چینی رو میاوردی هیچی فرانسه هم قبول میشدی بنظرم

مثلا ما حالا دانشگاهمون فرق میکنه من الزهرا ادبیات انگلیسی قبول شدم بعد اونجا میگفتن باید قفل صد و ی ...

مرسی اوکی عزیزم .راستی ابجی خوابگاه گرفتی واسه من امروز اغاز ثبت نامش بالا نمیاره .چقد دادی ؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
من فرهنگیان قبول شدم کلا زبان انتخاب رشته نکردم وگرنه بااین رتبه حتما زبان چینیو میاوردم عاشق دانشگا ...

تبرررریک میگم والا عالی فرهنگیان هم 😍😍😍😍😍

مرسی اوکی عزیزم .راستی ابجی خوابگاه گرفتی واسه من امروز اغاز ثبت نامش بالا نمیاره .چقد دادی ؟

والا نه ما ثبت ناممون از یکمه حضوریش.الکترونیکیش هم 30ام و 31ام.ولی اینجور که پرسیدم باید بین دویست و خورده ای تا سیصد و اینا باشه...

فقط خوب پرس و جو کن و آماده برو که اونجا به مشکل نخوری.راستی عزیزم راجع به رشتت هم یه چیزایی بگم اگه نمی دونی از ترم یک خووووب درس بخون چون درسای ترم یک پایس اگه درسای ترمای بالا رو خیلی جدی نگیری هم مشکلی پیش نمیاد زیاد ولی ترم یک تا آخر مشکل پیدا میکنی .زبون چینی هم همونجور که میدونی سخت ترین زبون دنیاس حدود 80000کاراکتر داره که خود مردمش از 10000تاش استفاده میکنن دانشجوهام این ده هزار تا رو باید یاد بگیرن خلاصه الفبا ندارن اصلن و باید حسابی درس بخونیا غفلت نکن!بعد حالا یه بحثایی هم راجع به تحول خط و چینی قدیم دارن.یا مثلا تلفظا خیلی مهمه مثلا یه کلمه دارن سه جور خونده میشه که یکیش یعنی اسب یکیش یعنی مادر یکی دیگش یادم نمیاد اینا رو میگم که خوب آشناشی و جدی بگیری!!🙏👍❤

همکلاسی منم رفته به یکی بچه ها گفته همه اونایی که اومدن این رشته قبلا بلدبودن سررشته داشتن یکم سختش بوده ولی تهران شهرخوبیه البته اگه خوابگاه داشته باشه وگرنه خیلی خطرداره برایه دختردرضمن اگه دولتی قبول شدی دیگه بایدبری

همکلاسی منم رفته به یکی بچه ها گفته همه اونایی که اومدن این رشته قبلا بلدبودن سررشته داشتن یکم سختش ...

سلام من دیر اومدم این سایت چک کردم .من الان دیگه از مهر اومدم نه اینجوری نبود از صفر شرو کردن همه هم صفر بودیم یه کم سخته ولی ن انقد ک نشه یاد گرفت .این نوشتم شاید یه روز کسی بخواد بیاد بخونه این رشته رو نترسه از صفر شرو میکنن

2740
والا نه ما ثبت ناممون از یکمه حضوریش.الکترونیکیش هم 30ام و 31ام.ولی اینجور که پرسیدم باید بین دویست ...

سلام ابجی جونم ببخش من دیر اومدم چک کنم .اطلاعاتت فوق کامل بود 😅دقیقا همینجوریه .ولی خداروشکر خوب پیش میریم استادا خیلی راضین