2737
2734
عنوان

تیکه بندازی بدترشو بهت می اندازم

1093 بازدید | 76 پست

بهترین تیکه ای که به کسی انداختین و دلتون خنک شده و از اسمون به زمین امدید و از خودتون راضی بودید چی بوده و چی شده بود..... 

من هر موقع کسی بهم بی احترامی کنه اگر همون لحظه جوابشو بدم هم خودم راحتم هم طرفم چون از روش بگذره میرم فکر می کنم و حرص می خورم و بدتر و بیشتر جوابشو میدم 😂😂😂😂😂

خواهی که جهان در کف اقبال تو باشد... خواهان کسی باش که خواهان تو باشد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یه بار رفتم جایی رفتم تو یکی گفت مگه طویلس سرتو انداختی پایین اومدی توو منم گفتم طویله نبود تو توش نبودی

میشه واسه حاجتم یه صلوات بفرستین ،ممنونم تیکر رسیدن به حاجتم هست
2728

مادرشوهرم ب خواهرش گفته بودمامان عروسم صیغه شده...منم رک برگشتم بهش گفتم خودت به هزارنفرصیغه شدی فک میکنی همه مثه خودتن...همون لحظه شوهرمم گفت (...)فک میکنه همه اون کارن...تاحالا ی کلمه هم جوابشونداده بودم هنوزم داره ازاین حرفم میسوزه و قطع رابطه ایم

2738
یه بار رفتم جایی رفتم تو یکی گفت مگه طویلس سرتو انداختی پایین اومدی توو منم گفتم طویله نبود تو توش ن ...

خخخخخخخخ خیلی باحالی کجات داشتی اینو 

خونه مادرشوهرم بودیم مهمون داشتن ماام تازع ماشین خریده بودیم عموی شوهرم ازشوهرم پرسید چرا سری پیش نیومدید بامامان اینا خونه ما جاریم سری پرید وسط گفت جانبود بیان فلانیم (شوهرمن)هرسری اویزونه این سری نشد بیاد منم برگشتم سریع گفتم عمو خداروشکر ماشین خریدم دیه اویزون هرننه قمر نمیشیم.من  جاریم  شوهرم  مادرشوهرم  مهمونا  

پدرم همه چیزم بود .....

جواب نمیدم و همیشه حرص میخورم کلی بیماری اعصاب گرفتم شوهرم میگه دفعه بعد هرکی حرف زد و نریدی بهش خودت میدونی مخصوصا مامانم

این نیز بگذرد...خدایا بابت همه چی شکرت ♥️🤝🏻🌱
مادرشوهرم ب خواهرش گفته بودمامان عروسم صیغه شده...منم رک برگشتم بهش گفتم خودت به هزارنفرصیغه شدی فک ...

اوه اوه اوه......  خوبه شوهرت طرف تو بوده 

2706