2733
2734
عنوان

تولد دخترمه امروز کلی مهمون دارم کارامو نکردم هنوز 🙄

| مشاهده متن کامل بحث + 272 بازدید | 18 پست

وااای آلرژی دارم ب کلمه تولد. ینی هرکه ما رو تولد دعوت میکنه بلانسبت شما صد تا فحش میخوره. نه فقط ما بلکه همه بد و بیراه میگن.  

اخه تو این شرایط سخت اقتصادی دیگه تولد گرفتن چیه. ادم حداقل باید ۱۰۰ تومن  پیاده شه. نمیشه هم نرفت ک. 

بهرحال تولد گل دخترتون مبارک

لطفا لطفا خواهش لایک نکنید عزیزانم
وااای آلرژی دارم ب کلمه تولد. ینی هرکه ما رو تولد دعوت میکنه بلانسبت شما صد تا فحش میخوره. نه فقط ما ...

عزیزم من نگرفتم دختر من از دو طرف تک نوست و خانواده هامون خودشون اسرار داشتن بگیرم بیان کلا اگه نمیگرفتم پوستمو میکندن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم من نگرفتم دختر من از دو طرف تک نوست و خانواده هامون خودشون اسرار داشتن بگیرم بیان کلا اگه نمیگ ...

مبارک باشه. صد ساله بشه ایشالله. سمت ما کلا یه چیزی مد شته از بچخ ۱ ساله تا مرد ۵۰ ساله تولد میگیره دعوت میکنه. مثلا طرف ۱۷ سالشه, پسرم هست, صرفا واسه اینکه یه پولی جم کنه ما رو دعوت میکنه. بعدم نه شامی نه میوه ای نه چیزی فقط یه کیک. اخه ما رو چه به تولد پسرونه😒

لطفا لطفا خواهش لایک نکنید عزیزانم
2728