2733
2739
عنوان

یعنی هیچ راهی نداره ک سزارین شم 😳😳😳😳

| مشاهده متن کامل بحث + 1602 بازدید | 209 پست
باید بدم بیمارستان؟

اسی قسمت زایشگاه بیمارستانایی ک میخوای بری و دیدی؟

تقریبا مشکل منم مث توهس بیمه تکمیلی ندارم و واس همین خصوصی واسم خیلی گرون درمیاد

و از طرفی فوبیای زایمان طبیعی دارم😁😅 نمیدونم چکارکنم خدا خودش اخر عاقبتمونو بخیر کنه

چه زیباست انتظار آمدنت پسرم💋
باید بدم بیمارستان؟

فکر کنم اول باید با دکتر زنان مطرح کنی و بگی که دیسک داری

اگر ضروری باشه بهت میگه برو دکتر مغز و اعصاب برات نامه بنویسه که دیسک داری و تایید کنه

بعد دکتر زنان احتمالا اون نامه رو بزاره لای پروندت و بشه دلیل برای سزارین 

البته دکتر مغز  و اعصاب باید حتما با mri تایید کنه که دیسک داری

Mri از کمرت داری؟

عکسِ دخترمه!👇                                                         نزدیک عملیات بود.می‌دانستم دختردار شده.یک روز دیدم سرِ یک پاکت‌نامه از جیبش زده بیرون.گفتم این چیه؟گفت:عکس دخترمه! گفتم:بده ببینمش.گفت: خودم هنوز ندیدمش! گفتم:چرا؟! گفت:الان موقع عملیاته،می‌ترسم مهر پدر و فرزندی کار دستم بده،باشه برای بعد!                                                               👈 خاطره درمورد شهید مهدی‌زین‌الدین از فرماندهان استان قم هستن در ۸‌سال دفاع مقدس                        شادی روح شهدا صلوات.....🌹

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

فداتشم مهربونم من ك باردار نيستم عزيزم تازه خدا بخواد تو اقدامم گلم واسم دعا كن مادر بشم حاضرم تمام ...

ان‌شاءالله که خدا یه نی‌نی خوشمل و ناز تو دامنت میزاره عزیزدلم😍😍😍

عکسِ دخترمه!👇                                                         نزدیک عملیات بود.می‌دانستم دختردار شده.یک روز دیدم سرِ یک پاکت‌نامه از جیبش زده بیرون.گفتم این چیه؟گفت:عکس دخترمه! گفتم:بده ببینمش.گفت: خودم هنوز ندیدمش! گفتم:چرا؟! گفت:الان موقع عملیاته،می‌ترسم مهر پدر و فرزندی کار دستم بده،باشه برای بعد!                                                               👈 خاطره درمورد شهید مهدی‌زین‌الدین از فرماندهان استان قم هستن در ۸‌سال دفاع مقدس                        شادی روح شهدا صلوات.....🌹
سلام گلم نیستی کم پیدای یااا مرسی فقط دعا کن که مهتاجم به دعات

عزیزم انشالله

راستش از استرس و فکر زایمان از دیروز خیلی کم اومدم سمت گوشی دیشب رفتیم سر زدیم ب بیمارستانی ک میخوام اونجا زایمان کنم رفتم زایشگاه رو دیدم تمیز و سکوت بود اما نمیدونم چرا ازوقتی دیروز اونجا رفتم بدتر استرس گرفتم ک‌حتی  خوابشو هم دیدم

اخه من ترسو نمیدونم چطور زایمان کنم😭

چه زیباست انتظار آمدنت پسرم💋
2728
وای منم ارتجاعی ام ...منم دو روز پیش معاینه دهانه رحم خیلی درد داشت واسم 

واى چطور با اين حساب راضى شدى طبيعى زايمان كنى  

البته فكر ميكنم از من با مال شما فرق داشته باشه چون دكتر گفت بازم ارتجاعى هم انواع اقسام داره بعضياش دردش غيرقابل تحمله مثل من ك بعد از گذشت سالها از زندگيم هنوزم بايد ليدوكايين مصرف كنم😖😖

"درد" يعنى غم دارى بخندى به روت نيارى! "درد" يعنى دورت شلوغِ و كسى ندارى! "درد" يعنى تو خاك خودت غريبِ ديارى! " درد" يعنى شرمنده سفره ى بچه هاتى! "درد" يعنى بدهكار عمر و لحظه هاتى! "درد" يعنى دلتنگ دليل خنده هاتى! درد نون و درد بى عارى!! دردى كه از آشنا دارى!! درد بيخوابى و بيدارى!! باور اينكه خيلى تنهايى...وصله ناجور دنيايى...عمرىِ بيخودى تو رويايى...وقتى كه دست بسته نشستى و خسته اى! حتى به غصه هات وابسته اى!! زندگى تو اين شرايط يعنى "درد"!!! من "درد" مشتركم منو فرياد كن!! همدرد اگه نيستى گاهى ازم ياد كن!! من از خودم بريدمو به انتها رسيدمو از هر غريب و آشنا پُـــرم!!!😔😔😔
باردارکه هستی عزیزم چون واسه من هم کمرنگ بودولی شایدبتا پایین باشه حتمابرویه آزمایش بده من بتام پایی ...

اهوم مرسی از راهنمایی هات عزیزم

خدایا بابت هر لحظه هرثانیه ممنونم 

سلام استارتر وقتی میبینی توانایی مالی نداری خودتو برا طبیعی اماده کن

باور کن من از قبل از حاملگی ترس طبیعی داشتم 

تپش قلب ارزش دست عرق فراوون حتی خواب میدیدم و گریه میکردم بماند ک چقد سر این موضوع باشوهرم بحثم شد

هر دری زدم نتونستم کاری کنم ک پول ازم نگیرن اشنا پیدا کردم گفت صحبت کردم با دکتر گفت ۴ تومن میگیرم ازش

بازم زیاد بود برای ما

دو جا دیگ زنگ زدم ک قبل از زنگ زدن گفتم خدا اگ میبینی صلاح تو طبیعی هس و سزارین مشکل ساز میشه از خیرش میگذرم و همینم شد

خداروشکر تونستم انجامش بدم اما از لحاظ روحی داغون شدم

پرده خیلی تاثیری تو زایمان نداره اتفاقا منم خیلی تنگ بودم بخاطر کار شوهرم رابطه حتی میشد ک تا یماه هم نداشتیم

ولی دردی ک ی زن میکشه برای دهانه رحم هس ن واژن اون خودش طوری نیست ک خیلی درد اور باشه اتفاقا خود منم همین فکر شما رو میکردم ولی اینطور نبود 

بچه از لگن گذشت بعدش دردی ک داری میره

فقط بنظر من فیزیولوژیک بهتره چون برش نمیزنن من از برش زدم خیلی بد دیدم شکل واژنمم بخاطر باز شدن بخیه خراب شد

فکر کنم اول باید با دکتر زنان مطرح کنی و بگی که دیسک داری اگر ضروری باشه بهت میگه برو دکتر مغز و اع ...

اره مال سه سال پیشه...تازه ریه هامم مشکل داره نفس کم میارم اونم تستشو دارم 

خشونت علیه زنان ؛  همیشه یک چشم کبود    و دندان شکسته    و دماغ خونی نیست!                  خشونت اضطرابی ست که در جان زن است؛ که فکر میکند باید     لاغرتر باشد،  چاق تر باشد،  زیباتر باشد،  خوشحال تر باشد،  سنگین تر باشد،  خانه دارتر باشد،  عاقل تر باشد!                        خشونت آن چیزی است که زن نیست و فکر میکند باید باشد.                                                         خشونت آن نقابی است که زن به صورتش میزند تا خودش نباشد تا برای مرد کافی باشد...
2738
عزیزم انشالله راستش از استرس و فکر زایمان از دیروز خیلی کم اومدم سمت گوشی دیشب رفتیم سر زدیم ب بیما ...

من فقط فکر اون موقعه بودم که سالم باشه بیاد بغلم وبه ترسم ن میگفتم تازشم خیلی هم حس خوبیه به همه درد هاش زحمت حالش می ارزه

خدایا بابت هر لحظه هرثانیه ممنونم 
اره مال سه سال پیشه...تازه ریه هامم مشکل داره نفس کم میارم اونم تستشو دارم 

خب عزیزم همه‌ی اینارو باید با دکتر زنان مطرح کنی!!!

زن‌عموی من دیسک کمر داره،اصلا به دکتر نگفت رفت زایمان طبیعی کرد فقط ۱ماه بعد از زایمان استراحت مطلق کرد برا کمرش بنده‌خدا!!!

شما از اول بارداری باید همه‌ی اینارو با دکترت مطرح میکردی

حتما باهاش مطرح کن!!!شاید خودش به این نتیجه برسه که زایمان سزارین برات بهتره!!"

اگ دیسک کمر داشته باشی بچه ۴ کیلو باشه بند ناف دورش پیچیده باشه از موعد زایمانت ۲ هفته گذشته باشه کیسه ابت زودتر از موعد پاره شه بدون این ک دهانه رحمت باز شده باشه بچه بریچ باشه یا بصورت عرضی اینا همش برای سزارین میشه

دوست من دیسک نداشت اما اشنا داشت براش گواهی داد ک دیسک کمر داره سزارین شد اما هنوزم کمر درد داره بعد از ۱سال حتی تازگی بخاطر درد شکمش پیش دکتر رفته بود

خب عزیزم همه‌ی اینارو باید با دکتر زنان مطرح کنی!!! زن‌عموی من دیسک کمر داره،اصلا به دکتر نگفت ر ...

دکترم اصلا اصلا قبول نمیکنه مگر اینکه با دکتر دیگه صحبت کنم

خشونت علیه زنان ؛  همیشه یک چشم کبود    و دندان شکسته    و دماغ خونی نیست!                  خشونت اضطرابی ست که در جان زن است؛ که فکر میکند باید     لاغرتر باشد،  چاق تر باشد،  زیباتر باشد،  خوشحال تر باشد،  سنگین تر باشد،  خانه دارتر باشد،  عاقل تر باشد!                        خشونت آن چیزی است که زن نیست و فکر میکند باید باشد.                                                         خشونت آن نقابی است که زن به صورتش میزند تا خودش نباشد تا برای مرد کافی باشد...
2706