2737
2739
عنوان

تهوع شدید

85 بازدید | 11 پست

سلام.لطفا جواب بدین زودتر.

هفته ی ۱۱بارداری هستم و تهوع شدید دارم.هرچیزی رو بالا میارم اگرم تومعدم نگه دارم حالت تهوع شدید دیوونم میکنه.الان دوروزه فقط اب و قرص میخورم.معدم درد گرفته از گرسنگی.چکارکنم.چطور غذا وارد بدنم کنم چی بخورم.نظری دارین؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

موز و بیسکوییت خشک کشک لیمو ایناخوبه ولی سعی کن سرمم بزنی 

سلام خدای مهربون من چقد دلم تنگه برات خدای من وقتایی ک یادم میادچقدر کمکم کردی بغض میکنم خدای مهربونم بااااااازم مثل همیشه کارم گیره اومدم در خونت وایسادم خداجونم درو به روم باز کن ببرم تو خونت یه چایی مهمونم کن بهم لبخند بزن بگو باز چی شده یاد من افتادی باز چی میخوای اومدی سراغم منم سرموبندازم پایین بگم خدایا میدونم بی معرفتم اما اومدم سلامتی همسرم و تو دلیمو ازت بگیرم😔بازم به روم بخندی و بگی برو بنده بی معرفت من خیالت راحت باشه....خدیا عااااااشقتم
2740

گلم اینو تو نت دیدم 

موارد شدیدتر اغلب نیاز به بستری در بیمارستان دارد تا مادر از طریق وریدی تغذیه شود. به هیچ عنوان هیچ دارویی بدون مشورت با پزشک مصرف نکنید. در صورتی که دچار تهوع و استفراغ بیش از حد شدید، تب داشتید و در سه ماهه دوم همچنان حالت تهوع شما را رها نمی‌کرد، با پزشک مشورت کنید.

ی نفر هم تو قسمت نطراتش نوشته بود برای بهتر شدنش همه چیزو امتحان کرده و گلاب و اب خنک تاثیر داشته فقط رو بهتر شدنش

برای هر کسی یه چیزی جواب میده ببین دلت چی میخواد همونو کم کم بخور

مثلا من نون پنیر گوجه رو فقط میتونستم هضم کنم یا عدس پلوی کته همونارو کم کم میخوردم

سرم هم بزنی با آمپول دمیترون یکم حالت جا میاد

عزیزم منم مثل تو ۶ستم دیگه اصلا غذای گرم‌ نمیخورم و بوی غذا هم تو خونه م نمیاد.غریبم و مادر شوهرم سگ....شوهرمم حاضری میخوره صبح نون و مربا.بقیه روز با سیب گلابی سر میکنم.فوقش یه دونه کیک‌یزدی...تهوع و استفراغم کمتر شده .ب ۶ هم میخورم.دمیترون الکی نخور اگه دکترت داد بخور.مواظب خودت باش