2737
2734
عنوان

بی بی چکم منفیه منفیه روز۳۱پریود

394 بازدید | 20 پست

میگفتم حتما مثبته چون علایمم دارم دعاکنیدبرام

تیکرتولد گل پسرمه😍خداجونم به خاطر نعمت بزرگی که بهم دادی هزاران مرتبه شکر😍انشاالله قسمت اونایی ک آرزو دارن‌مادرشن😍

۵دقیقه بعدش رفتم داخل گفتم شاید مثبت شده هاله انداخته ولی خبری نبود  

تیکرتولد گل پسرمه😍خداجونم به خاطر نعمت بزرگی که بهم دادی هزاران مرتبه شکر😍انشاالله قسمت اونایی ک آرزو دارن‌مادرشن😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مثبت میشه اگه از ته قلبت بخوای و به منفی شدنش فکر نکنی

از ته قلبم میخام دعا کن برم ببینم مثبت شده

2731
از ته قلبم میخام دعا کن برم ببینم مثبت شده

دعا میکنم برات عزیزم

یه ذزه به منفی شدن فکر نکن

بعد از سه سال انتظار و دوبار ای یو ای خداروشکر که کوچولوی قشنگم رو طبیعی باردار شدم
فعلا پرتش نده بزار بمونه خط دوم یکم دیر میاد

براشما چقدبعدش اومدوچندموعدزدین

2738

ای خدااااااا به همه منتظرا یه نی نی بده    به منم بده خیلی چشم به راهم    به یکی میده قدر نداره به یکی مثل ماها نمیده دق کردم    ایشالاااااااااااا خط دوم میاد  به علائم هم دقت نکن من این ماه منتظر نبودم اخه وقت نداشتم اما نزدیک پریومه امشب گریه کردم دلم از بس شکسته دوست ندارم پریود بیاد دیگه 

بحث کردن با آدمای احمق مثل کشتن مگس رو صورتته  هرچقدرم محکم بکوبی اون فرار میکنه و این تویی که یه سیلی محکم خوردیو باز مجبوری وز وزشو تحمل کنی 
متاسفم . من که انقدر منفی دیدم سر شدم 

ایشالا همینجا خبر بارداریتو میدی خوشحالمون میکنی خیلی دعات کردم الان  خییییلی 

بحث کردن با آدمای احمق مثل کشتن مگس رو صورتته  هرچقدرم محکم بکوبی اون فرار میکنه و این تویی که یه سیلی محکم خوردیو باز مجبوری وز وزشو تحمل کنی 
دعا میکنم برات عزیزم یه ذزه به منفی شدن فکر نکن

ایشالا همینجا خبر بارداریتو میدی خوشحالمون میکنی خیلی دعات کردم الان  خییییلی

ان شاء الله خدا هم دله تو هم استاتر و همه ی کسانی رو ک نی نی میخان یه جوری شاد کنه باورتون نشه، خدا یه زلزله بندازه تو خونه تون خواب نداشته باشین😍😍😍

😔 عزيييزم

كاش مال منم اينجورى ميبود 

يه هاله پررنگ برام افتاد بعد ديروز دوباره بيبى زدم هاله نيوفتاد شب لكه ديدم امروز افتادم خونريزى

انقدر داغون شدم نشستم گريهههههههه

خدا خودش به همه نينى سالم بده🙏🏻🙏🏻🙏🏻

ازباران مهربانترنداشتيم،بيشتركه باريد؛عين مصيبت شد...محبت بيش ازحد،مصيبت ميشودجانم؛مصيبت...
2706