2777
2789

موهامو کوتاه کردم قبل کوتاهی رفتم صورتمو یه آب بزنم بغلم یه سطل آشغال بزرگ بود اون لحظه همس فکر میومد توذهنم که نکنه تیغی اومده باشه تو حوله ام .بعد گفتم فوقش بعد کوتاهی که خواستن سشوار بکشم حوله رو چک میکنم‌بعدش اینجا قبل کوتاهی سر رو میشستن .صدام زدن برا شستن سر منم رفتم ویادم رفت چ ک کنم حوله رو گفت حوله رو بده دادمش اونم پیچیوند دورسرم دیگه همس توفکرم که نکنه حوله چیزی توش بود سزم زخمی شده باشه بعد مربضی وفلان 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دوستان کدومتون به کف بینی اعتقاد دارید ؟اصن تا حالا انجام  دادید؟ توروخدا کسی اعتقاد اگه ندار ...

چیزی نمیگم

بعد از سه سال انتظار و دوبار ای یو ای خداروشکر که کوچولوی قشنگم رو طبیعی باردار شدم
دوستان کدومتون به کف بینی اعتقاد دارید ؟اصن تا حالا انجام  دادید؟ توروخدا کسی اعتقاد اگه ندار ...

والا گلم من به فال قهوه و تا روت و اینا اعتقاد دارم ولی کف بینی انجام ندادم تا حالا که بگم درست درامده یا ن

خاطره زایمان طبیعی من درکنار همسرم❤❤دوستای گلم همسر بنده دندون پزشکن اگه سوالی داشتین درخدمتم❤

به هرچیزی که اعتقاد داشته باشی با انرژی ای که سمتش میفرستی جذبش میکنی و اون اتفاق واست میفته

اگر چیز بدی شنیدی بهش فکر نکن سعی کن از ذهنت دورش کنی

چیزای منفی با سرعت بیشتری جذب ادم میشن

یک عدد مامان آینده هستم که در پوست خودم نمیگنجم😁💟

زخمی بشی دردت میگیره دیگه  اینطور نکن با خودت گلم  وسواس فکری میگیریاااااا بیمار میشیااااااا 

بحث کردن با آدمای احمق مثل کشتن مگس رو صورتته  هرچقدرم محکم بکوبی اون فرار میکنه و این تویی که یه سیلی محکم خوردیو باز مجبوری وز وزشو تحمل کنی 
به هرچیزی که اعتقاد داشته باشی با انرژی ای که سمتش میفرستی جذبش میکنی و اون اتفاق واست میفته اگر چی ...

نه عزیزم اخه داره یه اتفاقش میوفته 

دقیقا منم میگم بخاطر فکر خودمونه که هی تقویتش میکنیم 

ان شاالله خیره 

❤ 💚🍃هرچه در جستن آنی،آنی❤💚🍃خدایاخودت بساز تو بسازی قشنگ تره♥️🌸♥️
نه عزیزم اخه داره یه اتفاقش میوفته  دقیقا منم میگم بخاطر فکر خودمونه که هی تقویتش میکنیم  ...

اره دیگه سعی کن همش به چیزای خوب فکر کنی

یک عدد مامان آینده هستم که در پوست خودم نمیگنجم😁💟
2801