2737
2739
عنوان

بچهاااااا گوشیمم داغون شد امیدی هس درست بشه؟+عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 206 بازدید | 21 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره عزیزم درست میشه اگه صفحه گوشی نشون نمیده یا نصفه نشون میده یه تاچ ال سی دی عوض میکنی عین روزاول میشه مال منم دخترم همش پرت میکرد شکسته بودبعد عید عوضش کردیم فقط حواست باشه اصلشو بندازن روش ما آشنا داشتیم میگفت سه جور ال سی دی هست توبازار یکیش که حدودای 160 تومنه فقط چند روز کارمیکنه یه اسم خاصی بهش میگفت خلاصه حدودای 600 700خرجشه ولی درست شدنیه 

خنده داره که باید برای دکترووکیل شدن آموزش ببینی ولی برای پدرو مادرشدن نه !هرهالویی میتواند پدرومادربشه حتی لازم نیست تویه سمینار یه روزه شرکت کنه...
2731

اگه ایرادش فقط ال سی دیش باشه گوشی روشن خاموش میشه صداش میاد مثلا اگه کسی زنگ بزنه گوشی زنگ میخوره ولی چون صفحه گوشی خراب شده نمیتونی جواب بدی مال من اینطوری بود

خنده داره که باید برای دکترووکیل شدن آموزش ببینی ولی برای پدرو مادرشدن نه !هرهالویی میتواند پدرومادربشه حتی لازم نیست تویه سمینار یه روزه شرکت کنه...

من یه گوشی قدیمی داشتم که از رو میز افتاد رو سرامیک و ترکید 

وقتی بردم بدم درستش کنن دیدم هزینه ی تعمیرش از هزینه ی یه دونه سالم دست دوم بیشتر میشه 

منم ندادم درستش کنن 

البته دست دومم هم نخریدم یه ذره صبر کردم تا پولامو جمع کردم رفتم یه نوشو خریدم