2737
2734
عنوان

تا حالا شده از فهم زیادتون خسته شین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 654 بازدید | 99 پست
یعنی کل روز به آفرینش فکر میکنید !!

فقط آفرینش نه خیلی مسئله های بزرگی هست شبیه ب آفرینش و امثالهم من فقط مثال آفرینش زدم 

کلا ب فلسفه وجودی و دنیای ماورا فکر میکنیم 

ب فلسفه هر اتفاق و ...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منکه فکر میکنم زیادی ذهنتو درگیر کردی باید سنت بره بالا پخته تر بشی گاهی ریز شدن تو جزئیات نه تنها ...

جزییات عالم خلقت مثلا 😬نه مثلا اینکه چرا فلانی اینو گفت یا اون کارو کرد نمیدونم چرا بچگانه اس به نطرم اینا

خب نگاه کن اینکه هدف شریک زندگیت چیه خیلی خیلی مهمه خیلییییی مهم فک کنم اصلا باید از نظر فکری و هدف زن و شوهر همسو باشن وگرنه خیلی به مشکل بر میخورن مثلا یه ادم مذهبی با یه ادم بی دین می تونن بسازن ؟ 

یکیشون تو فکر اینکه چجوری خودشو به خدا امام زمانش نزدیک کنه اون یکی تو فکر اینکه چجوری خونشو بزرگ تر کنه چجوری یه ماشین بهتر بخره ۰۰۰ 

خلاصه خوب کاری میکنی ک به این مسئله توجه داری بایدم داشته باشی

دلم ز هرچه به غیر از تو بود خالی مانددر این سرا تو بمان ای که ماندگار تویی                                                  
2731
البته من یکم آروم تر برخورد میکنم اما تو دلم حسرت میخورم که کاش یکم بزرگ تر فکر میکردن... حیفه آدم ی ...

نه من بر خورد شدید با طرف مقابل ندارم اما از درون خودخوری میکنم اعصابم میریره بهم و گاها اگر خخخخخخخیلی خیییییییلی ساده باشه گریم میگیره دلم هم برای امام زمان میسوزه 

☹️😂نه خو ببین در مورد مسائلی که هم سن و سالام راجع بهش مشکل دارن یا خیلی براشون جدیه برام بی اهمیته ...

خب منم تا حدودی همینم . یعنی درک اطرافیان واسم سخته مخصوصا آدمای مادی گرا 

و خدایی که به شدت کافیست ... 
یه سوال تو بحث مهدوی و استاد رائفی پور کار میکنی و مطالعه داری؟ 

رائفی پور نه زیاد راستش اما کلا چرا مخصوصا آدم وقتی با کسی بحث میکنه بیشتر ترغیب میشه یاد بگیره.. مشکلم میدونی چیه؟ اینکه چرا چیزایی که باید مهم باشه برای مردم نيست اصلا حتی بهش در سال هم شاید دو سه بار فکر نکنن مثل همین امام زمان مثلا 

2738
رائفی پور نه زیاد راستش اما کلا چرا مخصوصا آدم وقتی با کسی بحث میکنه بیشتر ترغیب میشه یاد بگیره.. مش ...

منم اینطورم ...بشدت میفهممت 

مثلا یه مثال الکی ک شاید نزدیک باشه ب نظرم فلانی میاد میگه این مد شده این مد شده و ذوق خریدشو میکنه بعد من با خودم میگم اصلا میدونه ک این لباسنماد یهود دارهیا گاهی بهش میگم رو لباست این عکسو چسبوندن میگه مگ چیه و مهم نیست و سخت نگیر و ...با خودم میگم ای کاش میدونست ک پشتش چی خوابیده و خودخوری میکنم

نه من بر خورد شدید با طرف مقابل ندارم اما از درون خودخوری میکنم اعصابم میریره بهم و گاها اگر خخخخخخخ ...

نه من خودخوری نمیکنم میدونی چون امر به معروف و نهی از منکر هم شرایط خاصی داره من خیلی ندارمش که بخوام کسیو نصیحت کنم بیشتر حسرت میخورم اگه واقعا ببینم طرفم جبهه نمیگیره سعی میکنم بهش بفهمونم اما اکثرا جبهه میگیرن.. در نهایت هم میگن خدا از هر کس اندازه ی فهش از دین میخواد... کی بگم والا 

خوبه تنها نیستم پس 😄😅

گاهی دلم میخواد ببینمشون ولی انقدر از مادیات حرف میزنن حالت تهوع میگیرم . اونروز گفتم من اصلا درکتون نمیکنم که انقدر دنبال پولید عجیب اینکه گفتن زندگیت شکست میخوره چون توقع نداری از شوهرت 😐😐😐😐 گفتم خب شخصیتم اینطوریه . گفتن شوهرت زده میشه ازت چون خرج نداری . 😕😕😕😕

و خدایی که به شدت کافیست ... 
☹️😂نه خو ببین در مورد مسائلی که هم سن و سالام راجع بهش مشکل دارن یا خیلی براشون جدیه برام بی اهمیته ...

در کل سعی کن خودتو عذاب ندی عزیزم

مادرم ميگه :به ديوار تكيه كن ولى به مردها ، نه …!كه ديوار اگر پشتت را خالى كرد سنگ است و گچ، نهايت سرت ميشكند …!ولی اگر مردى رهايت كرد دلت ميشكند روح و تمام زندگيت ميشكند و زنى كه بشكند سنگ ميشود، سرد و سختكه نه ميخندد، و نه ميگريد …و اين يعنى فاجعه…فاجعه زنيست كه از دلدادگى ترسيده.❤️❤️❤️❤️❤️(ازتون یه خواهشی دارم از شمایی که امضامو میخونی...مادری یا خانوم خونه یا شاغل و یا همه اینا... لطفا موقعی که تو خونه مشغول کاری، اگه شیشه مربا تموم شد ،اگه جعبه مقوایی پیتزا و شیرینی خالی شد ،اگه شامپو تموم شد،قوطی شیر خشک دلبندت خالی شد،شيشه خيارشور و سس و آب معدنی و بطری آب میوه تموم شد،اگه خواستی اسباب بازی شکسته يا هرچیز پلاستیکی يا مقوايي يا فلزي و شيشه اي دور بندازی...یه کیسه پلاستیکی بزرگ بزار دم در هرموقع یکی از اینا تموم شدن لطف کن بندازش داخل اون کیسه و وقتی پر شد سرشو گره بزن، یا بندازش ظرف زباله یا ازش آویزون کن.میدونی چقد اجر کارت میشه؟؟ هم در حق طبیعت و هم در حق اون انسان زباله گردی که ضایعات بازیافتی خشك جمع میکنه لطف بزرگی میکنی و میدونم که پاداش این کار خوبت یه جایی به خودت برمیگرده 🙏🙏💚💚💚)اسم اين كار تفكيك زباله خشك در مبدا است كه در اكثريت كشورهاي اروپايي و جهان اول انجام ميشه
نه من خودخوری نمیکنم میدونی چون امر به معروف و نهی از منکر هم شرایط خاصی داره من خیلی ندارمش که بخوا ...

من خیلی خود خوری میکنم...قبلنا یه مدت مناظره شرکت میکردم و...برای همین خیلی ب اعصابم فشار میومد عصبی شدم حالا چند ماهه گذاشتم کنار تا آروم بشم ...من واقعا هرچی ببشتر میفهمم بیشتر اذیت میشم ظرفیت ندارم 

دارم رو خودم کار میکنم آروم باشم 

منم اینطورم ...بشدت میفهممت  مثلا یه مثال الکی ک شاید نزدیک باشه ب نظرم فلانی میاد میگه این مد ...

اره... چی بگم والا ولی فک نکنم خودخوری راه خوبی باشه ها اذیت میشی هی چون زیاد پیش میاد... اصلا همین مد واقعا درکش نمیکنم.. یه چیزی به آدم بیاد و مناسب باشه مهم تر از اینه که الان رو مده یا نه 

2706