2737
2739
خب حالا چرا قهر کرده؟ 

رفتم نگا گوشی شوهرم کردم مادرشوهرم و برادرشوهرم بش  زنگ زده بودن گفتم پاشو ببینم چ گفتن بت که تهمت میزنی  میگی سرخیابون نشستم

الان من لغو کاربری شدم😒😒امریکا حمله نمیکنه🤔🤔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
اره گفتمش برو بیزون

نباید بیرونش میکردی...من این اشتباهو کردم پشیمونم غرور مرد میشکنه و غرور مرد بشکنه نه زن حالیشه ن بچه 

زنگ بزن برگرده اما فردا برادرشوهرتو بشور بذار کنار البته مودبانه

بگو داداش واقعا فک میکنی من بچم برام مهم نیست؟ مگ تاحالا نشنیدی مادر از همه دلسوز تره برای بچه

تو هم زنگ بزن به پدر شوهرت بگو ساعت چهار صبح پسرشو ول نکنه تو کوچه

عالی بود یعنیییی من خندم گرفته بدجوررر😂😂😂😂😂

من رویایی دارم... رویایی از جنس آزادی✌️ آزادی یعنی پول ایرانم ارزش داشته باشه... آزادی یعنی شبا با خیال راحت خوابمون ببره بدون این که غصه بخوریم صبح قرار چی گرون بشه.... آزادی یعنی داروهایی که برای هموطنام حکم زندگی داره هرلحظه و هرجا بدون دغدغه مالی پیدا بشه.... اگه منظورم از آزادی، حجاب بود ک حجابمن به بابام و شوهرمم مربوط نیست بقیه که جای خودشون😊✌️❤️
الان اسکرین میزارم اینو به برادرشوهرم گفتم ولی ج نداد

بزار... خدا کنه واسه اون درست نوشته باشی بفهمه ن مثل اینجا

من رویایی دارم... رویایی از جنس آزادی✌️ آزادی یعنی پول ایرانم ارزش داشته باشه... آزادی یعنی شبا با خیال راحت خوابمون ببره بدون این که غصه بخوریم صبح قرار چی گرون بشه.... آزادی یعنی داروهایی که برای هموطنام حکم زندگی داره هرلحظه و هرجا بدون دغدغه مالی پیدا بشه.... اگه منظورم از آزادی، حجاب بود ک حجابمن به بابام و شوهرمم مربوط نیست بقیه که جای خودشون😊✌️❤️
عالی بود یعنیییی من خندم گرفته بدجوررر😂😂😂😂😂

والا 

برادر شوهر اصن فامیل میشه که شمارهٔ بابای آدمو داشته باشه ؟

یه وکیل - مهندسِ فمینیستِ محیط زیستیِ آچار به دست که عاشقِ حیوانات و زندگیه     #حامی_حیوانات #وگان #childfree

ببين  از اين به بعد  برادر شـوهرت رو آدم حساب نكن،مثه اينكه وجود خارجى نداره

بعداً با خونواده خودت هم صحبت كن كه حتى اگه بدونن تو صددرصد اشتبا كردى باز طرف تورو پيش اونا بگيرين ولى تو تنهايى هر چى خواستن بهت بگن

گـايا: يـكى از خــدايان يـونان،اولـين الههء زمين،اولـين موجودى  كه از دل خلاء به وجـود آمده…!مادر و همسر اورانوس
2706