2737
2734
عنوان

سرماخوردگی؟

262 بازدید | 30 پست

بچه ها دیروز چند تا عطسه پشت هم کردم صدام گرفتع بود بعدش یکم احساس درد گلو داشتم امروز درد بیشتر شده پاهام درد میکنه دکتر بهم گفت گلوت التهاب داره یکم احساس داغی دارم اما تب ندارم ابریزش بینی ندارم هنوز سرما خوردم یعنی؟

هستش ولی کمه فکر کنم منم مثه تو بودم چند روز پیش

میدونی چیه من چند روز پیش غدد لنفاویم متورم شد سونو دادم گفت یه عفونت مثل سرماخوردگی داری الان اینجوری شدم یعنی جدی جدی سرما خوردم رفت؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

میدونی چیه من چند روز پیش غدد لنفاویم متورم شد سونو دادم گفت یه عفونت مثل سرماخوردگی داری الان اینجو ...

🤷‍♀️ نمیدونم من اخه چند روز پیش خیلی داغ کرده بودم شب قرص خوردم صبح اوکی شدم فقط سرم درد میکرد

با خدا باش پادشاهی کن😇
2728

وای دهروزه این ویروسو دارم الانم که خوابم نبرده از سرفه و ابریزش بینیه دوتا پنادور زدم با ی عالمه انتیبیوتیک 

هنر بزرگ هنر فاصله هاست .آدمها زیاد نزدیک باشند میسوزند و زیاد دور بمانند یخ میزنند،پیدا کردن نقطه درست از فاصله ها رنج و ریاضت بسیار میخواهد                 
وای دهروزه این ویروسو دارم الانم که خوابم نبرده از سرفه و ابریزش بینیه دوتا پنادور زدم با ی عالمه ان ...

وای مریم جون من فقط ۱۰ روز تو بدنم نهفته بود امروز خودش نشون داده فعلا گلو درد و بدن درد دارم احتمالا فردا ابریزش بیاد بهم گفت مایعات بخور دگزا هم بهم زد 

2738
وای مریم جون من فقط ۱۰ روز تو بدنم نهفته بود امروز خودش نشون داده فعلا گلو درد و بدن درد دارم احتمال ...

عزیزم شربت دیفن هیدرامین از داروخونه بخر مرتب هر شیش ساعت قرقره کن،،با قرص سرماخوردگی و استامنوفن انشالله زود خوب میشی

ویروسش تو بدنت بوده الان داره خودشو نشون میده منم سه روز قبل از شروعش فقط عطسه و ابریزش داشتم

هنر بزرگ هنر فاصله هاست .آدمها زیاد نزدیک باشند میسوزند و زیاد دور بمانند یخ میزنند،پیدا کردن نقطه درست از فاصله ها رنج و ریاضت بسیار میخواهد                 
میخوای عکس داروهام بزارم بگیری بخوری؟

عزیزم سبار رفتم دکتر خوب نمیشم لامصب بد ویروسی گرفتم 

عزیزم شربت دیفن هیدرامین از داروخونه بخر مرتب هر شیش ساعت قرقره کن،،با قرص سرماخوردگی و استامنوفن ان ...

من یک. هفته قبل از شروعش چند بار عطسه مکرر داشتم بعد ۹ روز خودش نشون داد البته من به طور اتفاقی تو‌ سونو تیرویید متوجع شدم:( 

2706