2733
2734
عنوان

کیا نصف شبا خونشون صداهای ناجور میده؟😨

| مشاهده متن کامل بحث + 239 بازدید | 28 پست

وقتی تو علوم تو قسمت بحث و گفتگو کنید این سوالارو میپرسیدن واسه همینا بود که برید بپرسید دلیلشو پیدا کنید حالا من میگم.دلیلش انبساط و انقباضه حتی درو پنجره وقتی که از صبح آفتاب زده داغ شده وقتی شب خنک میشه تق صدا میدن یه مثال بهتر همین اتو وقتی داغه از برق میکشی میخواد خنک بشه یه تق صدا میده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وقتی تو علوم تو قسمت بحث و گفتگو کنید این سوالارو میپرسیدن واسه همینا بود که برید بپرسید دلیلشو پیدا ...

خب جرا برقا روشنه صدا نمیده دلیل علمی اینم بگو لفطا

اگه تا صبح بشینم برقاروشن باشه صدا نمیده

تا خاموش میکنم شروع میشه تن تنددد

عشقم پسرم 😍😍
شده بعد تمیزکاری عید هم همین بوده😣

دیگه خونتون اسمشو نبر داره یا تابلویی ایه ایی چیزی بزن تو اشپزخونه اگه اشتباه نکنم سوره ناسه با اینچیزا خوبه مطمئن نیستم ولی ایت الکرسی جواب میده الان بخون بخواب

2728
خب جرا برقا روشنه صدا نمیده دلیل علمی اینم بگو لفطا اگه تا صبح بشینم برقاروشن باشه صدا نمیده تا خا ...

خب جسم داغ وقتی میخواد سرد بشه صدا میده لامپ تا روسنه داغه خاموش که میشه خنک میشه و صدا میده

دیگه خونتون اسمشو نبر داره یا تابلویی ایه ایی چیزی بزن تو اشپزخونه اگه اشتباه نکنم سوره ناسه با اینچ ...

هنو اسمشو نبردی به خودم لرزیدم😶

آخه شنیدم اونا میرن خونه های قدیمی

خونه ما تازه ساخته😑

ممنون از راهنماییت حتما میخونم

عشقم پسرم 😍😍
2738