2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

من و نصف شب اومد شیشه های در پارکینگو شکوند ب بابام اس داد زنت و‌دخترت دارن بهت خیانت میکنن عکسامو‌ فتوشاپ کرده بود واسه خواهرم فرستاده بود داییام پدرشو‌در اوردن خدارو هزاااار مرتبه شکر گورشو گم کرد حیوون

مهم نیست که چقدر در جاده اشتباه پیش رفته ای! همین الان دور بزن

من یه اشتباهی کردم. برای اینکه یه ادم سمج رو شرش رو بکنم. بهش گفتم ک من ب دردت نمیخورم من با چند نفر دیگه ام دوستم اصلا نمیتونم فقط با یه نفر باشم.. من ز.د خسته میشم از همه... من فلانم و.... 

ولی اشتباه بزرگی بود.... خیلی درد سرر برام درست شد

من دوست پسر سابقم تقريبا دو سالى بعد كاتمون پيگير و رو مخم بود،ديگه فك و فاميل از دستش آسى بودن،آخرين بار بابام خيلى جدى با باباش حرف زد و گفت يه دفعه ديگه  تكرار كنه شكايت ميكنيم،گوروشو گم كرد..بعد چند ماه ننش مريض شد زورى  براش زن گرفتن،زنش خيلى خوشگل و ماه😍ولـى دلم براااا زنش ميسوزه،طرف يه بى شرفى هست كه همتا نداره 

گـايا: يـكى از خــدايان يـونان،اولـين الههء زمين،اولـين موجودى  كه از دل خلاء به وجـود آمده…!مادر و همسر اورانوس