2733
2734
عنوان

تب و تشنج

| مشاهده متن کامل بحث + 1572 بازدید | 51 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اره حمله تب ویروسی تشخیص دادن که تب یهو به سرعت بالا میره حتی مجال گریه به بچه نداده

ای بابا انشالله حالش خوب بشه..علائمش چی بود یعنی یهوتب کردبعداینطورشدییاقبلش حالش بدشد نگران شدم😢

خدایاسرده این پایین ازاون بالا اگه میشه نگام کن         یه کاری کن اگه میشه فقط گاهی خودت قلبمو ها کن     خدایاسرده این دستام ازاون بالاخودت ببین میلرزه         مگه حتی همه دنیا به این دوری به این سردی می ارزه😔
2731
ای بابا انشالله حالش خوب بشه..علائمش چی بود یعنی یهوتب کردبعداینطورشدییاقبلش حالش بدشد نگران شدم😢

نه من تا ۷ صبح بیدار بودم شیر خورد حالش خوب بود دمای بدنش ۳۶/۸بود بعد خوابیدم یهو با صدای سکسکه پریدم دیدم چشاشو رفته یه ور بدنش عین چوب شده خیلی بد بود خیلییی 

خدایا عزیزانم رو حفظ کن 
نه من تا ۷ صبح بیدار بودم شیر خورد حالش خوب بود دمای بدنش ۳۶/۸بود بعد خوابیدم یهو با صدای سکسکه پرید ...

خداخودش حافظ بچه هامون باشه😢چندسالشه؟

خدایاسرده این پایین ازاون بالا اگه میشه نگام کن         یه کاری کن اگه میشه فقط گاهی خودت قلبمو ها کن     خدایاسرده این دستام ازاون بالاخودت ببین میلرزه         مگه حتی همه دنیا به این دوری به این سردی می ارزه😔

وای آدم تواون موقعیت خیلی هول میشه مخصوصا اگه تنهام باشه واقعاتواون لحظه چیکاربایدکرد ؟

کاش همه مامانا یه اطلاعاتی داشته باشن که مثل من نشن که ندونن تو اون لحظه ها چه کاری باید واسه بچشون انجام بدن

خدایا عزیزانم رو حفظ کن 
2740
وای آدم تواون موقعیت خیلی هول میشه مخصوصا اگه تنهام باشه واقعاتواون لحظه چیکاربایدکرد ؟

خیلی بد بود من فقط تو ساختمون میدوییدم کمک بچم داره میمیره

خدایا عزیزانم رو حفظ کن 
دو سال

خداحفظش کنه❤

خیلی بد بود من فقط تو ساختمون میدوییدم کمک بچم داره میمیره

وای وای میفهمم خیلی حس بدیه خدابراهیچکی نیاره

2706