2726
عنوان

تب و تشنج

1572 بازدید | 51 پست

خانمهایی که تجربه دارین لطفا

دختر من ۲ ساله است و تو خواب تبش بالا رفت و تشنج کرد چند روز بستری بود بیمارستان اونجا فقط دیازپام دادن واسه اینکه اگه دوباره تب کنه

بردم دوتل متخصص مغز و اعصاب اولی قرص داد واسه تشنج

دومی گفت دارو نده به بچه عوارض زیادی داره موندم چه کنم

خدایا عزیزانم رو حفظ کن 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

وای نگران شدم..اخه دخترمنم یخورده داغه الان ک میخواستم پتوبندازم روش متوجه شدم دوروزه اسهاله اما تبشوالان فهمیدم بنظرتون مشکلش چیه یعنی بخاطردندونه یاعفونت خدای نکرده ؟۱سالوسه ماهشه

خدایاسرده این پایین ازاون بالا اگه میشه نگام کن         یه کاری کن اگه میشه فقط گاهی خودت قلبمو ها کن     خدایاسرده این دستام ازاون بالاخودت ببین میلرزه         مگه حتی همه دنیا به این دوری به این سردی می ارزه😔
2728
وای نگران شدم..اخه دخترمنم یخورده داغه الان ک میخواستم پتوبندازن روش متوجه شدم دوروزه اسهاله اما تبش ...

نداز پتو لباساشم کم کن شیاف بزاررر

چرا نگفتی غم داری؟                                                               من تا دلت بخواد  بغل"  داشتم.....
نداز پتو لباساشم کم کن شیاف بزاررر

استامینوفن دادم الان پتوننداختم

خدایاسرده این پایین ازاون بالا اگه میشه نگام کن         یه کاری کن اگه میشه فقط گاهی خودت قلبمو ها کن     خدایاسرده این دستام ازاون بالاخودت ببین میلرزه         مگه حتی همه دنیا به این دوری به این سردی می ارزه😔
ببین چنده تبش  استا بده

الان دوباره چک کردم.یکم تبش اومده پایین خیلی کم بوداما درجه نزدم

نه اینقدر خوب بودم امبولانس  بردش مفید بعد ترخیص بردم مطب محولاتی و تقدیری

🙄🙄مفید بدرد نخور ترین بیمارستانه از نظر من فقط دارو سنگین میده 

چرا نگفتی غم داری؟                                                               من تا دلت بخواد  بغل"  داشتم.....
تا صبح بالاسرش باش نخوابیااا

اره والادیگه خوابم نمیبره..بنظرتون چرااینطور شده؟

2706