2733
2734

سلام دوستانمن تقريبا ٥ماهه عروسي كردم شوهرم خيليييييي پسر خوبيه من٢٢سالمه اون ٣١ نه اهل دود هستش نه رفيق بازي نه خسيسه نه خونواده بدي داره 

يه خونه ٤٥متري داريم كه پدرشوهرم بهمون داده و يه ماشين ٢٠٦داريم اوضاع خوب بود تااينكه اونجايي كه شوهرم كار ميكردن حقوقارو پايين اوردن و كردنش ١٤٠٠شوهرم ليسانس برقه كفتش نميمونم ديگه اومد بيرون عروسي خوبي تو باغ تالار گرفت برام و سرويس خوشگل برام خريد  ولي خوب تو اين هين منم رعايتشو ميكردم چيزي نميخريديم اضافه چيزي هم كه تو جهاز طبق عرف گفته بوديم بهترين تلويزيون رو خريدش خونواده شوهرم يه مقدار از بحاظ جمعيت زيادن در كل خونواده مسني داره و بچه اخره و مادر من همسن خواهر ايشون هستش  اوضاع از اونجايي شروع شدش كه از كار اومد بيرون كلي دنبال كار گشت و نشد كه بشه در اخر مجبورشديم طلاهامو بفروشيم و وام بگيريم رفتش وانت پرايد خريد رفته تو ديجي كالا در امد اين كارش خوبه من واسم مهم نيستش مهم خوش بودنمون هستش اما مادر پدر يسره سركوفت ميزنن خاك بر سرت ديدي بهت گفتيم فلانه بيساره بكش  بي پولي رو (اخه اين چند وقت بيكاريش نشد بريم ماه عسل يا لباس خوب بخرم)هي ميگن تازه عروسي يه دس لباس خوشگل ميخريدي هزااارجور حرف اصلا باهاش خوب نيستن بابام هي به يه حالتي ميگه بي پولي برا همه هس توام روش ختم كردن چيكار كنم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

خب رفت و ادمدتو یه مدت محدود کن تا بفهمن داری اذیت میشی ...بعد بهشون بگو کمتر گیر بدن خوب میشن دیگه

میگم زشت نیست یه اقایی هزار و اندی ساله منتظره ۳۱۳ نفره؟😔😔😔 .... روزی میاید از سوی مهربانی ... بیاین همگی دعا کنیم تا زودتر بیاد ... الهم عجل لولیک الفرج ... 
2738
عزیزم اصل اینه ک تو وشوهرت باهم خوشید بیخیال حرفای بقیه نکنه حرفاشون تاثیر بذاره زندگیتو خراب کنیا ...

دقيقا داره ميزاره هي شوهرم مياد سمتم هي من بي محلي ميكنم دست خودم نيس

پدر مادر شما از اول پولدار بودن؟؟؟هیچ وقت تو زندگیشون سختی نکشیدن ؟؟؟شما بگی من از این شرایط راضی ام دیگه چیزی نمیگن.خدا لعنت کنه باعث بانی گرونی و سختی زندگی مردمو.زنو شوهر با هم زندگیرو میسازن خواهر شوهر من از هیچی خونه خرید بعضی وقتا ذکر مصیبتاشو تعریف میکنه گریه میکنیم میگفت باردار بودم خیار دلم خواست شوهرم پول یه کیلو خیار نداشت اینم بگم تا یه مدت پدرشوهرم ساپورتشون کرد از سختیا به یه جایی رسید خداروشکر خونه ماشین هر چند کوچیک یا مدل پایین ولی بالاخره با قناعت خودشو بالا کشید

2706