2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم اصلا نترس طبیعیه همه دارن.

فعلا استراحت کن فردا برو دکتر بهت آمپول و شیاف میده خوب میشی

پروفایلم عکس خودمه لطفا کپی نکنین❤ البته چیز خاصی نیس یه عکس از پشت سَرَمه قیافمم مشخص نیس ولی به هرحال متعلق به منه😁
2731

برو اورژانس

صلواتکدومتون معجزه کرد یدونه واسه دخترم میفرستید؟ یدونه واسه دخترم بفرست لطفا واسه خوشبختیش واسه انسان بودن و موفق بودنش 😍امیدوارم به همه آرزوهای خوبت برسی...از وقتی ازتون خواستم واسه موقعیت کاری من و همسرم صلوات بفرستید خیلی خوبتره همه چی ...واقعا ممنونم...خدایا شکرت

هر چقدر میتونی استراحت کن،اگه به داروخانه دسترسی داری یک شیاف هست که از سقط جلوگیری میکنه،از داروخانه بپرس راهنماییت میکنه،تو اولین فرصت هم برو دکتر.نترس،اگه عمرش به دنیا باشه میمونه،آن شاالله هر چی خیره،برات اتفاق بیفته🙏

يا كاشف الكرب عن وجه الحسين اكشف كربي بحق اخيك الحسين
2738

طبیعیه خیلی ها لکه بینی و خونریزی دارن مثل خود من . استرس اصلا نداشته باش فردا سریع برو دکتر که بهت میگه استراحت مطلق و آمپول میده سعی کن پیاده روی نکنی کار نکنی فقط دارز بکش

لطفاًلایکم نکنید.. ممنون  چرا متوجه نمیشید😐🤔🙄

نگران نباش این چیزا تو حاملگی خیلی پیش میاد من هم لکه بینی داشتم هم خونریزی ولی خداروشکر طبیعی بود و چیزی نشد فقط در اولین فرصت برو بیمارستان تا داروهای لازم رو بهت بدن

عزيزم اينجا همه بلدن بترسوننت بدتر استرس ميگيرى ... برو دكتر احتمالا مثل من يه شياف بهت ميده خيالت راحت ميشه يا اگر هم نداد با دكترت مشورت كن من يه بار اينجا گفتم لكه بينى دارم به غلط كردن افتادم از ترس 😠

ايشالله هركى نى نى ميخواد خدا بهش بده هركى هم نى نى داره تو دلش سالم دنيا بياد هركى هم كه نى نيش دنيا اومده خدا سلامت نگهش داره بگو آمين 😊
2706