2733
2734

البته نه بلافاصله پشت هم ... در کل هفته ای یه بار بخور و دو بار کمپرس یخ چقدر از پیری و چروک صورت جلو گیری میکنه ؟

میگم زشت نیست یه اقایی هزار و اندی ساله منتظره ۳۱۳ نفره؟😔😔😔 .... روزی میاید از سوی مهربانی ... بیاین همگی دعا کنیم تا زودتر بیاد ... الهم عجل لولیک الفرج ... 

من توکتم نمیره🤨اخه با یخ،!دلیل علمیش چیه

👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یخ باعث شد من سینوزیت بگیرم

چرا؟ مگه رو پیشونیتم میذاشتی

میگم زشت نیست یه اقایی هزار و اندی ساله منتظره ۳۱۳ نفره؟😔😔😔 .... روزی میاید از سوی مهربانی ... بیاین همگی دعا کنیم تا زودتر بیاد ... الهم عجل لولیک الفرج ... 
2731

نمیدونم ولی یه سوال راهی هست که پوست زیر بغل سیاه نشه. بعضیا میگن ژیلت سیاه میکنه. خوب اگه ژیلت نزنیم چی بزنیم

در جوانی پاک ماندن شیوه پیغمبریست ورنه هر گبری ز پیری میشود پرهیزگار    
من توکتم نمیره🤨اخه با یخ،!دلیل علمیش چیه

😂😂 نمیدونم چند جا خوندم باعث سفتی پوست میشه

نمیدونم ولی یه سوال راهی هست که پوست زیر بغل سیاه نشه. بعضیا میگن ژیلت سیاه میکنه. خوب اگه ژیلت نزنی ...

میتونی اپی لاسیون کنی یا با پودر بهداشتی بزنی ... من هیچ وقت ژیلت نمیزنم خوشم نمیاد 

یخ برای زیر چشم خوبه.خیار رو حلقه کنین و بزارید فریزر به بزنه و بزارید رو چشماتون

تیرماه اسلیو انجام دادم.اگه سوالی دارید خوشحال میشم کمکتون کنم.وزن اولیه۱۰۷ و وزن یک ماهگی عمل۹۲
2738
یخ برای زیر چشم خوبه.خیار رو حلقه کنین و بزارید فریزر به بزنه و بزارید رو چشماتون

روی چشم؟ روی پلک یعنی ؟ بادشو میخوابونه؟

نمیدونم ولی یه سوال راهی هست که پوست زیر بغل سیاه نشه. بعضیا میگن ژیلت سیاه میکنه. خوب اگه ژیلت نزنی ...

واجبی بزن. بدون بو بگیر خیلی خوبه

فقط 17 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اگه قراره من اونی باشم كه تو میخوای دیگه من ،من نیستم
بله .برای پف و سیاهی و چروک خوبه

ممنون

2706