2737
2734

و اینکه وقت و بی وقت مزاحمتون بشن؟؟؟؟کاراشونو مثال بزنید

خودم نمونش شوهرم یه عمو داره اینا پدرمارو دراوردن بس مزاحمن و انتظار بیجا دارن مثلا دیشب شوهرمن خسته و کوفته بود فرداشم باید ۵صبح میرفت سرکار اینا ۱۲ شب میگفتن بیا کمکمون اسباب کشی البته من نذاشتم بره اما خیلی رومخه کاراشون

خدایا شکرت که اینقدر مهربونی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

خب قطع رابطه كن...كلاً رفت و آمدتو قطع كن،جايى ديدى هم خشك و سر سنگين برخورد كن،مردم چه انتظاراتى دارن😐من اسم عموى خودم يادم نمياد 

گـايا: يـكى از خــدايان يـونان،اولـين الههء زمين،اولـين موجودى  كه از دل خلاء به وجـود آمده…!مادر و همسر اورانوس
2738

من شوهرم اقماری چهارده روز میاد خونه.. وقتی میاد همه ازش یه کاری میخوان یکی تعمیرات میخواد یکی راننده میخوادش همش کارای متفرقشونو ازون میخوان انگار غیر از اون هیچ پسر و نوه ای ندارن... بدون استثنا هربار که میخوایم رابطه داشته باشیم یهو گوشیش زنگ میزنه کارش دارن اونم فوری جواب میده کلا اعصابمون خراب میشه من موندم چهارده روز که نیست کی کاراتونو انجام بزارید این بدبخت یه چند روز استراخت کنه حداقل ... استغفرالله

خب قطع رابطه كن...كلاً رفت و آمدتو قطع كن،جايى ديدى هم خشك و سر سنگين برخورد كن،مردم چه انتظاراتى دا ...

اینقدر رودارن که من نرم اونا میان.تازه شوهرمم قدرت نه گفتن نداره دیشب خودمو جر دارم دعوامون شد تا نرفت‌

خدایا شکرت که اینقدر مهربونی
ما رفت وامدی نداریم نه با اونور نه با اینور دوتامونم عاشق دوری از فامیلاییم راحت و بی دردسر

واااى چه خوووب☺️منم درون گرام و از فك و فاميلمون خوشم نمياد،دوستم ندارم تو آينده كه ازدواج كردم با فك و فاميل شوهرمم رفت و آمد داشته باشم،،،كاش شوهر جان منم اينطورى باشه

گـايا: يـكى از خــدايان يـونان،اولـين الههء زمين،اولـين موجودى  كه از دل خلاء به وجـود آمده…!مادر و همسر اورانوس
واااى چه خوووب☺️منم درون گرام و از فك و فاميلمون خوشم نمياد،دوستم ندارم تو آينده كه ازدواج كردم با ف ...

بستگی به شانست داره خداروشکر شوهرم اهل مامان وبابا وابجی داداش نیست فقط عاشق خودمونه

خدای من رفیقمه تنها غمخوارمه ارامشمو مدیون حضور پررنگشم ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤
2706