2733
2739
عنوان

واقعا هست بينتون كسي كه تلاش كردع باشه و موفق باشه؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 348 بازدید | 59 پست
جواب خیلی ساده اس  به موقعیت جغرافیاییمون برمیگرده انشالله درست میشه توکل به خدا تلاشتو ادامه ...

من اصلا باعات موافق نيستم!! هستن افرادي كه تو اين شرايط موفق و پول ساز و ايندع ساز هستن 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ديگه واقعا دارم ترسو ميشم !!! از شروع كردن يا ريسك كردن ميخوام دوري كنم 

شاید زیاد از این شاخه به اون شاخه پریدی؟جسارت نباشه من زندگی شمارو نمیدونم ولی گاهی شاید زود دست میکشی از تلاش،اگه به تلاش نمره بدیم مثلا برای یه کاری مثل کم کردن وزن و رسیدن به اندام متناسب تلاش نمره ۲۰ میخواد ولی شما تلاش نمره ۱۷ میکنی درنتیجه به هدفت نمیرسی،شاید شما هم تلاش میکنی ولی کافی نیست

2728
من زمانی که دیگه کامل ناامید شدم و ولش کردم فاصله گرفتم از تلاش دست کشیدم دیدم اووووو راهواینجا اشتب ...

وای مث الان من ی هدفیو چند سال به خاطر نا امیدی رها کردم و الان راه درستو فهمیدم ولی انگیزه و اشتیاق گذشترو ندارم کلا بی حس و حالم یکی دو هفته با اشتیاق پیش رفتم ولی الان 3 روزه  هیچ حسی برای انجام اون کار ندارم فقط حس اعصاب خوردی و عذاب وجدان دارم😟

شاید زیاد از این شاخه به اون شاخه پریدی؟جسارت نباشه من زندگی شمارو نمیدونم ولی گاهی شاید زود دست میک ...

شايد واقعا حق با شما باشع ولي من وقتي دست از كار ميكشم كه واقعا مجبورم ميكنن يعني به انتها ميرسه و نتيجه اي رويت نميشه 

2740
وای مث الان من ی هدفیو چند سال به خاطر نا امیدی رها کردم و الان راه درستو فهمیدم ولی انگیزه و اشتیاق ...

منم دوماه تلاش کردم چند روز هیچ تلاشی نکردم. داغووووون.. دیگه امروز رفتم مشاوره. یذره انرژی گرفتم.

برای حاجتم یه صلوات میفرستید؟ممنونم شک ندارم که ب لطف خدای بزرگ بزودی زود ،یه خانم معلم میشم ان شا الله 
من اصلا باعات موافق نيستم!! هستن افرادي كه تو اين شرايط موفق و پول ساز و ايندع ساز هستن 

خب موافقم ولی این تا چند سال پیش بود الان بدلیل بالا رفتن تورم وگرونی و هزار جور کوفت وزهر مار مگه فقط دکتر ومهندس یا برج ساز باشی که نونت تو روغن باشه وگرنه باید بدویی تا فقط شکمت سیر شه 

یه مثال ساده پارسال تابستون برادرشوهرم یه ساید سامسونگ خرید 8 تومن الان 30 میلیونه دیگه تا تهش بخون

موفق باشی

به امید روزی که کرونا نابود شه 😇یک عدد معتاد به نی نی سایت   

عزیزم شما ۲۴ سالته وخوب سن کمی داری ولی میگی راه ها وحرفه های مختلفی رفتی، شاید دلیلش همین باشه،چون شما هرچیزو امتحان کردی وزود بعد شکست ولش کردی چون سنت پایینه پس مثلا قطعا ۱۰سال بخاطرش نجنگیدی

درصورتی که وقتی از یه اریشگر خوب با کلی درامد بپرسی حداقل ۱۰سال سابقه داره

یا یک پزشک ۲۰سال تلاش کرده

یا یک معلم معروف،سالها تدری س کرده

انصاف نیست یکبار به دنیا آمدن واین همه مردن..
شايد واقعا حق با شما باشع ولي من وقتي دست از كار ميكشم كه واقعا مجبورم ميكنن يعني به انتها ميرسه و ن ...

عزیزم یه درسی که از زندگی گرفتم اینه که با استرس و عصبانیت گره های کور زندگی بد تر سفت میشن و باز نمیشن،ارامش و از زندگیت نگیر و با سلامت بدن به سمت اهدافت حرکت کن،سعی کن از بین کارهایی که قبلا انجام دادی و بیشتر بهش علاقه مند بودی یکی رو انتخاب کنی و دوباره براش اقدام کن،سمت حرفه جدید نرو

چرا شکست؟؟ تا کجا پیش رفتی؟

من رفتم يه مربي خيلي خوبو مطرح رو انتخاب كردم و لوازم خوب خريدم تو شرايطي كه حتي نميتونسم سوزن نخ كنم با توكل بع خدا شروع كردم حتي اين بار استخارع هم كردم كه خوب اومد!!! خانوم مربي متد مولر رو ياد ميداد يه متد سخت و كلا نامفهوم واسه كسي كه هيچ دركي از خياطي ندارع و فقط ذوق و ايدع دارع !!! اونقدر سر الگو كشي اذيت شدم كه الان بعد از يك سال تازع يه دركه سرسري دارم!!! امشبم كه بدترين ضدحال و خوردم تو تاپيك قبليم نوشتم 

2706