2737
2734
عنوان

واقعا هست بينتون كسي كه تلاش كردع باشه و موفق باشه؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 348 بازدید | 59 پست
عزیزم یه درسی که از زندگی گرفتم اینه که با استرس و عصبانیت گره های کور زندگی بد تر سفت میشن و باز نم ...

فعلا كه فقط درسمو ميخونم و پيگير خياطي هستم ولي واقعا نميدونم تا كي قرارع فقط درس بخونم كلاس برم حرفه ياد بگيرم و تلاش كنم نميدونم كي وقت بهره برداري ميشه 

من رفتم يه مربي خيلي خوبو مطرح رو انتخاب كردم و لوازم خوب خريدم تو شرايطي كه حتي نميتونسم سوزن نخ كن ...

متد ایتالیایی خیلی راحته ک میخوای من بهت آموزش بدم 

تاپیک قبلیم شرایطو بخون 

خودم میخوام مزون بزنم سال اینده

یه دختر اردیبهشتی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم شما ۲۴ سالته وخوب سن کمی داری ولی میگی راه ها وحرفه های مختلفی رفتی، شاید دلیلش همین باشه،چون ...

من به وضعيتم شك دارم!!! به اينكه اگه دع سال وقتمو بزارم واقعا دع سال ايندع نتيجه دلخواه رو ميدع؟؟؟ يا اينكه روياهام پوچه 

مشاور چی بهت گفت که انرژی گرفتی؟هدفت درسیه؟

آره.. یکم بام حرف زد گفت دلسردشدی. خودت داری زیر پای خودتو خالی میکنی. بقیه بهت انرژی منفی دادن خودتم کمکشون میکنی گفت من میبینم که تو اسمت تو قبولیای امساله

برای حاجتم یه صلوات میفرستید؟ممنونم شک ندارم که ب لطف خدای بزرگ بزودی زود ،یه خانم معلم میشم ان شا الله 
2728
خب موافقم ولی این تا چند سال پیش بود الان بدلیل بالا رفتن تورم وگرونی و هزار جور کوفت وزهر مار مگه ف ...

اره منم سر خريد جهازم خيلي متوجه شدم!!! البته اينم بگما اين همه غر ميزنم ولي زندگي زناشويي موفقي دارم جوري كه همسرم هر جا ميشينه ميگه تنها دليل موفقيت من همسرمه 

اره منم سر خريد جهازم خيلي متوجه شدم!!! البته اينم بگما اين همه غر ميزنم ولي زندگي زناشويي موفقي دار ...

خب خدا خیرت بده منم بیشتر به جنبه مالی قضیه اشاره کردم وگرنه خودم عاشق ایران و ایرانیم😍

به امید روزی که کرونا نابود شه 😇یک عدد معتاد به نی نی سایت   
2740
من به وضعيتم شك دارم!!! به اينكه اگه دع سال وقتمو بزارم واقعا دع سال ايندع نتيجه دلخواه رو ميدع؟؟؟ ي ...

دیدی گفتم عزیزم...شما ثبات واسه ی کارت نداری

واقعا فک کردی بقیه پیشگو بودن که مطمئن  بودن موفق میشن،نه اونا تلاش  کردن و اعتماد کردن به خودشون

وخب اعتماد به خود مثله اینکه چیزیه که شما نداری

انصاف نیست یکبار به دنیا آمدن واین همه مردن..
فیلم هایی که میفرستین واقعا میشه یاد بگیریم خودتون کجا اموزش دیدین؟

بله به خیلیا آموزش دادم 

نکات برش و دوخت رو هم آموزش دادم

و تا جایی ک رفع اشکال بشه و دستشون راه بیوفته

یه دختر اردیبهشتی
2706