2733
2739

بچه ها من یه پسر دو سال و یک ماهه دارم، جایی ک خونمه غریبه م ، هیچ دوستی ندارم و از خونوادم دورم ، قبلا خیلی حوصله پسرمو داشتم جدیدا نه، مشکلی ک داره راجع به صحبت کردنشه و الان در حد جملات دو کلمه ای میگه اما کم، شنیدم باید با بچه ها سر و کله بزنه تا زبونش باز بشه، خیلی خیلی دوست دارم ببرمش مهد ولی متاسفانه پذیرش ندارن ، دور و بر خونمون پره از بچه هایی ک میان توی کوچه بازی میکنن، چند روزیه ک میارمش بیرون و با بچه ها بازی میکنه ، حدودا روزی ۳ ساعت بیرونیم، خودمم به کنار میشینم اما حواسم بهشه، خانمای دیگه هم میان میشینن ولی خب من باهاشون خیلی اهل صحبت نیستم، دو‌تا کوچه اونطرف تر هم میرم ک همسایه هام نبینم منو، وقتی ام میرم فقط بخاطر پسرم میرم ، بنظرتون کارم درسته ک میرم کوچه یا نه خونه بشینم ؟ پارک هم نزدیک خونه نیست، خانه بازی دوره و با این حال دو‌جلسه بردم ولی راضی نبودم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

کار خوبی میکنی گلم منم شرایط تورو دارم با این فرق که اینجا بچه ها تو کوچه بازی نمیکنن و من و دخترم اکثر وقنا خونه ایم 

من باید شاد باشم ،،.،..... به درک که خیلی از مشکلات حل نمیشن 😊
2738
کتاب خوندن و حرف زدن خودتون باهاش، و کلا تو خونه مکالمه بین افراد خونه ( مثلا خودت و همسرت) زیاد باش ...

کتاب میخونم و فلش کارت باهاش کار میکنم، همسرم فقط واسه خوابم یاد خونه و منو پسرم بیشتر وقتا تنهاییم

نگران نباش وقتی جمله دوکلمه ای میگه یعنی داره راه میوفته

جمله هاش در حد مامان بیا ، عمو بیا ایناست، قبلا چنتا کلمه رو اشتباه میگفت الان اونارو درست کرده، دایره لغاتی هم زیاده ولی جمله استفاده نمیکنه

اینکه با بچه ها همبازی بشه که خوبه ولی خودتون تو خونه میتونین براش شعر بخونین براش داستان بگین و براش کلمات رو تکرار کنین تا دایره لغاتش بیشتر بشه .. بهش تخم بلدرچین بده خیلی تاثیر داره برا حرف زدنش و دارخر هم نگران نباش کم کم یاد میگیره

غربت کسی نباش که تو را وطن دیده است....
اینکه با بچه ها همبازی بشه که خوبه ولی خودتون تو خونه میتونین براش شعر بخونین براش داستان بگین و برا ...

تخم بلدرچین هرکار کردم انگار متوجه شده لب نزده (نیمرو ، کوکو، املا)، دوباره میگیرم و درست میکنم شاید بخوره، شربت روغن ماهی (امگا ۳) هم حدودا ۱ ماهه بهش میدم ☹️ خدا کنه زودتر بحرف بیاد

2706