2737
2734
عنوان

روز بزرگداشت شهریار

| مشاهده متن کامل بحث + 343 بازدید | 55 پست
انصافاً عجب خاستگار دارن یکی شون شوهر آدم بشه آدم دیگه غم نداره که ترامپ ناو جنگی می‌فرسته ها اگه دخ ...

خواستگارای دخترامون لشکری هستن برا خودشون😅😀😅..ناو جنگی..غیر جنگی...هواپیما..زیردریایی..هوایی زمینی ..هرچی میخواد بفرسته😅😅😅😅 دختر نمیدیم بهشون😀😀😀

یه شعری بود میگفت:

پسته داغ، کره الاغ،آینه چراغ، تور و حریر، مرد دلیر، نون و پنیر،ارزونیشون..دختر نمیدیم بهشون😀😀😀😀

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خواستگارای دخترامون لشکری هستن برا خودشون😅😀😅..ناو جنگی..غیر جنگی...هواپیما..زیردریایی..هوایی زمین ...

نون و پنیر آوردیم دخترتونو بردیم😄😄

ساحل دلت رو به خدا بسپار خودش قشنگترین قایق رو میاره
به اون دخملا بگو کاخ سفید از دستتون می‌ره ها ..سفر اروپا هم می‌ره ها بازم خودانید

سفر اروپا، با گاگولا.. کاخ سفید، شال سفید ارزونیشون..دختر نمیدیم بهشون 😅😅😅😅😅

جو این شعر گرفته منو😅😅😅😅😅

2731
سفر اروپا، با گاگولا.. کاخ سفید، شال سفید ارزونیشون..دختر نمیدیم بهشون 😅😅😅😅😅 جو این شعر گرفته ...

تشت طلا آوردیم دخترتونو بردیم

2738
تشت طلا؟! وووی این خوبه...باشه قبوله  پس بیا بیا پیش پیش / شاید شدیم قوم و خویش😅😅😅😅😅

خواهر جان این شعره اگه تشت طلا داشتم که الان ایران نبودم میرفتم جزایر قناری کیف می کردم

خواهر جان این شعره اگه تشت طلا داشتم که الان ایران نبودم میرفتم جزایر قناری کیف می کردم

وا پس سرکار گذاشتی دخترامونو؟! حالا ببین شیرممد و تیمور پلنگ رو فردا میفرستیم خود ترامپو تشت طلا کنن بیارن...موهاش هم زرد و طلاییه قشنگ میشه😅😅😅😅

وا پس سرکار گذاشتی دخترامونو؟! حالا ببین شیرممد و تیمور پلنگ رو فردا میفرستیم خود ترامپو تشت طلا کنن ...

نه دیگه به پنیر رازی شدین به ظرف پر پنیر لیقوان میزارم برات😃😃😄😄😄🤣🤣