2737
2739
عنوان

باردارا شمام این مشکلو دارین ؟

641 بازدید | 95 پست

احساس ضعف مداوم ،حتی ده دقیقه بعد شام وناهارم همینطور میشم ،کاهو و سبزیجات واینام ضعفمو نمیشکنه من قبل بارداریم خیلی کم خور بودم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

عزیزم سعی کن اشتهاتو کنترل کنی یکی از دوستان من این.بود خیلی اضافه وزن پیدا کرد بنده خدا روش نبود کسی ببینتش خیلی مراقب باش وعده های غذاییت رو تقسیم کن همه غذاتو تو ی وعده نخور

خیلی ها بعد از قرص مولتی ویتامین اینطور میشم مخصوصا اگه خارجی بخوری همش احساس گرسنگی داری

خداجونم همون جور که معجزه ات رو بمن نشون دادی همون جورم بزودی زود ب جاریم نشون بده و همه منتظرای نی نی سایت   خدا جون بزار با خبر بارداری جاریم خوشحالیم از مادرشدنم کامل بشه انشالله من منتظرما تا قلب نی نی من ب تپش بیاد انشالله جاریمم باردار بشه و همه منتظرا                        علی اصغر امام حسین قربونش برم با امام رضا جونم حاجتم رو دادن 
دقیقاااا من زیاد میخوردم ولی یه ضعف عجیبی داشتم ک نمیدوونم از کجا میومددد خدا رو شکر خوب شدم

کی خوب شدی ؟هفته چندم ؟یعنی امیدی هست منم خوب شم خیلی وزنم بالا رفته 😫

خیلی ها بعد از قرص مولتی ویتامین اینطور میشم مخصوصا اگه خارجی بخوری همش احساس گرسنگی داری

عه جدی البته من الان دوهفته اس مولتی ایرانی هفته ای دوبار میخورم ولی همچنان ضعف دارم

2738
2706