2737
2739
عنوان

پرستارای عزیز تشریف بیارید

730 بازدید | 50 پست

من پرستاری قبول شدم 

اینا انتخاب واحدهام

تشریح

فیزیولوژی

بیوشیمی

اصول و مهارت های پرستاری

میکروب شناسی

انگل شناسی

کارگاه ه مهارت های ارتباطی مددجو و خانواده

فناوری اطلاعات

میتونم عمومی هم بردارم بشه ۲۰ واحد بشه 

نظرتون چیه؟ ۲۰ تاش کنم یا نه؟

چه عمومی هایی بردارم؟

درس های تخصص این ترمم سنگینِ؟

دختر باید موفرفری باشه😍 با چشای قلمبه🙄 مثل خودم😎😁

مگه ترم اول خودت میتونی واحد برداری؟

اَینَ الطّالبُ به دَمِ المقتولِ بکربلاء؟....از این به بعد هر تاپیک حس ششمی که ببینم گزارش میزنم!جمع کنید عزیزانم زندگی که داستان نیست که آخرش چی میشه با تلاش و اعتماد به نفس و اعتماد به خدا میشه به موقعش به هر چیز رسید!احساسات خودتونو با حرفای خزعبل یه سری جریحه دار نکنید لطفا:(

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742

من رادیولوژی خوندم ولی ترم اول خودشون دادن همه درسهارو..۲۱واخدبود

کارشناس رادیولوژی هستم..هرسوالی درباره عکس واسکن وماموگرافی وعکس های رنگی رحم،روده،معده و..دارین میتونین بپرسین..خوشحال میشم کمکتون کنم
عمومی هارو اره ولی تخصصی رو خودشون برام انتخاب کردن

واس ما که کلا خودشون انتخاب کردن اولین باره همچین چیزی می‌شنوم اصلا صفحه انتخاب واحد ترم یک تو پورتال دانشجو نیس 

....... I'm in love I'm not alone 💖💖
2740
ترم اول من اپیدمیولوژی هم بود  عمومی زبان و تفسیر نهج البلاغه بود با روخانی قرآن  ترک یک ...

برای ما تخصصی هارو خودشون انتخاب کردن 

گفتن عمومی میتونی برداری تا ۲۰ واحد کامل بشه

دختر باید موفرفری باشه😍 با چشای قلمبه🙄 مثل خودم😎😁
واس ما که کلا خودشون انتخاب کردن اولین باره همچین چیزی می‌شنوم اصلا صفحه انتخاب واحد ترم یک تو پورتا ...

اره ترم یک ک خودشون انتخاب واحد میکنن

میشه بگید از شما چیا هستن؟؟؟

عمومی هارو اره ولی تخصصی رو خودشون برام انتخاب کردن

به هر حال میکروب و انگل و تشریح و بیوشیمی سختن 

عمومیا معدل رو میکشن بالا خوبیشون اینه

ولی در کل بازم شک دارم بتونی چیزی خودت برداری یا حذف کنی

موفق باشی

اَینَ الطّالبُ به دَمِ المقتولِ بکربلاء؟....از این به بعد هر تاپیک حس ششمی که ببینم گزارش میزنم!جمع کنید عزیزانم زندگی که داستان نیست که آخرش چی میشه با تلاش و اعتماد به نفس و اعتماد به خدا میشه به موقعش به هر چیز رسید!احساسات خودتونو با حرفای خزعبل یه سری جریحه دار نکنید لطفا:(
2706