2733
2734
عنوان

بنظرتون این درامد رو چجوری مدیریت کنم ؟؟!!

| مشاهده متن کامل بحث + 191 بازدید | 17 پست
ماشین داریم ولی قبل عروسی قراره اپارتمان بخریم چون شرط من برا ازدواج همین بود اجاره نمیرم

عزیزم ما با ماهی نهایت ۲ تومن داریم سعی میکنیم پس انداز کنیم

یکی دو ماه اول زندگی خرجاتون یادداشت کن بدونی چجوری خرج می‌کنی... بعد اگر دیدی زیاد شده خرجتون سعی کن خرجای غیر ضروری کمتر انجام بدی و یا تو ماهای مختلف پخش کنی به ترتیب اولویت بخری....

ماهیانه از همسرت پول بگیر.. برا خودت پس انداز کن میتونی نصف پولاتو سکه و... بخری که پس انداز بشه برا آینده

یا میتونی یه حساب پس انداز باشه که ماهیانه مثلا ۵۰ یا ۱۰۰ بریزی توش جمع بشه...

واقعا؟؟ بنظرت شغل خوبیه؟؟

آره جدی میگم

برو کیف کن،مدیریت چیه...

کم کم خودت میبینی چقدر وضعتون توپ میشه

خدای بزرگ من در رنج و سختی هستم، درحالیکه تو مهربانترینِ مهربانانی...                                                                                                                         �🍀🍀🌺🌼🌸🌸🍀🌸🌸🌼⭐دوستای من،خواهرای خوبم ، اگه من پست تو هر تاپیکی گذاشتم صرفا جهت شوخی و لبخند زدن شماهاست،لطفا اگه خوشت نیومد ریپلای نکن و بگذر😉⭐                             امضاء:مریم ریزه میزه سابق

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مثلا چقدر پس انداز مخفی؟؟ چجودی

هرچی که تونستی،حتی هزارتومن در روز،.باور کن من با این سکه های خورده،خیلی پس انداز داشتم،شما خودت باید قلق شوهرتو بدونی.،مثلا من وقتی میرم خرید لباس یا مواد غذایی یا هرچیز دیگه،از رو هرکدومشون 10هزار،20برمیدارم،حتی اگه خیلی هم نیاز داشته باشم دست به پس انداز هام نمیزنم،،وقتی شوهرم پول لازم میشه،مثلا میخواست خونه بگیره،15تومن کم داشت من پس انداز رو آوردم ،..و بعدها واسه اینکه بازم همون پس انداز رو واسه روز مبادا داشته باشم،به شوهرم میگم از خواهرم،مادر یا برادرم قرض گرفتم،میتونی قسطی پرداخت کن یا هروقت داشتی پسش میدیم،.خیلی جاها کمک بودم با همین پس اندازها برا شوهرم.،حتی الان باسود پس انداز کلاس های ورزشی وزبان و....خودم و بچه هامو میدم.

پس انداز خیلی خوبه،شوهر من ب پس انداز اتقاد نداره،.خیلی ولخرجه،واسه همین دور چشم شوهرم پس انداز دارم.،فقط به خاطر خودش.