2733
2739

من اعتقادی به حقوقِ حیوانات ندارم ولی بنظرم قشنگ نیست توی روزی که فرزندمون پاشُ به این دنیا میذاره جونِ یه جاندارُ بگیریم حالا میخواد گوسفند باشه میخواد مرغ باشه 😕

تو فقط وقتی به قدرت نیاز داری که بخواهی کارِ مخربی انجام دهی، در غیر اینصورت      ❤️عشق❤️ برای انجام هر کاری کافیست.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شوهر من قربونی نکرد گفت من دوست ندارم به خاطر به دنیا اومدن بچم یه حیوون بی گناهو از دنیا ببرم به جا ...

اینم قشنگه ولی هرچیزی جای خودش رو داره ، میشه به جای خوردن ناهار و شام و از بین بردن گیاهان و سایر موجودات فقط هوا تنفس کرد؟ هر چیزی جای خودش

گیاه خوار هستید شما؟

سلام😊 
2728
من اعتقادی به حقوقِ حیوانات ندارم ولی بنظرم قشنگ نیست توی روزی که فرزندمون پاشُ به این دنیا میذاره ج ...

فرقی نداره. آخه  مثه اینه .مهمونی بدن .‌کباب و مرغ منوشون باشه.

2740

[QUOTE=105366512]فرقی نداره. آخه  مثه اینه .مهمونی بدن .‌کباب و مرغ منوشون باشه.[/QU مهمونی فرق داره یه وعده ی غذاییه و نیازه بدنه ولی اینکار یا مثلا قربانی توو عیده قربان نیازی بهش نداریم گوشت و مرغ توو یخچالامون هست اما بااینحال همه انگار توو اون روزِ مشخص باید قربانی کنن با هدفِ ریخته شدنِ خونِ یه موجوده زنده نه با هدفِ سیر کردنِ شکم

تو فقط وقتی به قدرت نیاز داری که بخواهی کارِ مخربی انجام دهی، در غیر اینصورت      ❤️عشق❤️ برای انجام هر کاری کافیست.

برای اولیم آره

برای این دومی که ۱۴ روزشه نه چون گرون بود و مخارج زیاد ولی خیلی خودم ناراحتم که هیچی براش قربونی نکردیم 

حالا شوهرم میگه تو این چند روز که حقوقشو دادن میگیریم اگر نگرفت خودم هر طور شده میگیرم دوست ندارم فرقی وسط بچه هام باشه

میشه برام صلوات بفرستید که بتونم مرکز توانبخشی خودم رو تاسیس کنم دعای نی نی سایتا همیشه حاجتمو داده😘😍 
[QUOTE=105366512]فرقی نداره. آخه  مثه اینه .مهمونی بدن .‌کباب و مرغ منوشون باشه.[/QU مهمون ...

معمولا اون قربونی پخش میشه ها ،اصل معنای قربونی این هست ، حالا اینکه ما چطور برخورد میکنیم و گوشت قربونی رو چه میکنیم  ربطی به اصل ماجرای قربونی کردن نداره ، چطور ما وقتی کیلو کیلو گوشت میخریم خوبه ، اما مثلا توی یه روز خاص گوشت بین مردم پخش بشه بده؟ نگید نمیشه که انصافا عده ی زیادی این کار رو میکنن

سلام😊 

اگر معتقد باشی که میگن بعد از ۵ یا ۷ بچه براش عقیقه بدین یه جور صدقه است

اگرم نباشی که بعضیا میکشن برای خوراک خودشون

بعضیام اصلا نمیکشن

برای شادی روح مامانم یه صلوات میفرستید؟🌺

تازه عقیقه رو میشه هر وقت داد حالا نه لزوما هغته بعدش

بعضیا توی سن بالا برای خودشون عقیقه میکنن

من خواهرشوهرم خیلی دعوتمون کرده ولی بعد ۱۰ سال عقیقه کرد برای پسرش

برای شادی روح مامانم یه صلوات میفرستید؟🌺
معمولا اون قربونی پخش میشه ها ،اصل معنای قربونی این هست ، حالا اینکه ما چطور برخورد میکنیم و گوشت قر ...

خب اونایی که به فقرا کمک میکنن آفرین بهشون و واقعا کارشون قابلِ احترامه ولی من زیاد دیدم کسایی که قربونی میکنن فقط برای اینکه همسایه و دوست و فامیل ببینن و بفهمن که فلانی مثلا فلان عدد گوسفند قربونی کرده بعدم فریزراشونُ پر میکنن که دیگه جا نداشته باشه ولی حاضر نیستن یه تیکشو بدن به فقیری که حالا یا توو کوچشونه یا محلشون یا شهرشون

2706