2737
2734
خب اونایی که به فقرا کمک میکنن آفرین بهشون و واقعا کارشون قابلِ احترامه ولی من زیاد دیدم کسایی که قر ...

خوب اونها کار بدی میکنن ، چرا خود قربونی کردن رو پس زیر سوال میبرید؟

سلام😊 
خوب چرا میگی حیوون بی گناه؟؟ فک کردن وگانی.

والا شوهرم اینجوری منو کلک زد و گرنه من یه گاو و درسته میخورم

نابینا غصه نخور در دنیا چیز قشنگی برای دیدن وجود ندارد ماهم که میبینیم خود را به کوری زده ایم باور کن!!! ماهی ها گریه شان دیده نمیشود گرگها خوابیدنشان   عقاب ها سقوطشان وانسان ها درونشان  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خوب اونها کار بدی میکنن ، چرا خود قربونی کردن رو پس زیر سوال میبرید؟

چون برای بدنیا اومدنِ فرزند یا خریدنِ ماشین واقعا توجیحی وجود نداره

تو فقط وقتی به قدرت نیاز داری که بخواهی کارِ مخربی انجام دهی، در غیر اینصورت      ❤️عشق❤️ برای انجام هر کاری کافیست.
2731
چون برای بدنیا اومدنِ فرزند یا خریدنِ ماشین واقعا توجیحی وجود نداره

چرا نداره بده روز تولدبچتون دل یه عده رو شاد کنید گوشت بدید به اونها ، ولو اینکه فامیل باشن ، سخت نگیریدداون گوشفند یا گوساله رو همه ی ما و شما و به اسم های مختلف میخوریم ، کباب خورشت و... حالا چون اسمش ایندفعه شد قربونی بدشد؟

سلام😊 
چرا نداره بده روز تولدبچتون دل یه عده رو شاد کنید گوشت بدید به اونها ، ولو اینکه فامیل باشن ، سخت نگ ...

من از اولم گفتم اصلا اعتقادی به حقوقِ حیوانات ندارم ولی بله وقتی میدونم مهمونام هیچکدوم نیازی بهش ندارن یا اینکه کارم با گوشتی که توو یخچالمه راه میفته یا از قصابی میتونم بخرم واقعا مخالفم

مسئله خوردن و سیر کردنِ شکم نیست مسئله اینه که افکاره اشتباه میگن اگر خونِ موجوده دیگری ریخته بشه بلایی رفع میشه چشمِ شوری دفع میشه یا مشکلی حل میشه

تو فقط وقتی به قدرت نیاز داری که بخواهی کارِ مخربی انجام دهی، در غیر اینصورت      ❤️عشق❤️ برای انجام هر کاری کافیست.
من از اولم گفتم اصلا اعتقادی به حقوقِ حیوانات ندارم ولی بله وقتی میدونم مهمونام هیچکدوم نیازی بهش ند ...

دیگه بقیه ی بحث میشه مجادله که توی دین ما نهی شده ، هرجور که راحتید ، فقط یه مورد سعادت دنیا و اخرت رو اگر میخواید و اعتقاد دارید ،فرامین دین رو به بهونه های مختلف زیر سوال نبرید .سلامت باشید عزیزم و شاد

سلام😊 
دیگه بقیه ی بحث میشه مجادله که توی دین ما نهی شده ، هرجور که راحتید ، فقط یه مورد سعادت دنیا و اخرت ...

ممنون😊

2738