2733
2739
عنوان

هشت روز شد که بهم گفت طلاقت میدم💔💔

| مشاهده متن کامل بحث + 3038 بازدید | 182 پست
بهم میگه تو خوبی من سنم واسه ازدواج کمه24سالشه میگم مگه چشم نداشتی میگه شرمندتم پشیمونم بیا تمومش کن ...

وا چه مسخره کم از شوهرم حرص میخورم حرص شوهر تو روهم بخورم خب برای چی میای هم وابستم میکنی هم اسم میزاری روم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

برین مشاوره 

معمولا بعد عقد دوطرف به این چیزا فکر میکنن

چون قضیه خیلی جدی تر

گرچه منزل بس خطرناک  است و مقصد بس بعید، هیچ راهی نیست کان را نیست پایان غم مخور 😏فایتینگ💪👾
2731

پیام بده دلیلشو ازش بخواه اگه گفت همیطوری و اینا پیامارو نشون خانواده خودت و اون بده که حداقل بعدا نگه تقصیر اون بود و اون مشکل داشت

کاربری قدیمیم ولی به علت شناسایی شدن تغیر کاربری دادم
آخه دلیلشو نگفته بهت ؟ مگه الکیه همینجوری طلاق و نمیتونم  ایشالا که درست میشه خدابزرگه

میگه دلیل نداره نمیتونم وارد زندگی مشترک شم و میگه کاش زودتر جدا میشدیم

خدایا امیدم به توست ناامیدم نکن  
2740

دختر خوب مرد ترسو که مسئولیت قبول نمیکنه به درد نمیخوره

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم
واقعا میپرسی ؟؟ من بودم یه تف مینداختم تو صورتش میگفتم خوش اومدی گورت رو گم کن  آخه چرا انقدر ...

چون بی دلیل زندگیم داره خراب میشه یه وقتا انقدر خوب بودم براش همه میگفتن زن داریو از مریم یاد بگیرین چرا باید اینکارو کنه مهر طلاق به پیشونیم بزنه مگه گناهم چیه😭

خدایا امیدم به توست ناامیدم نکن  
2706